Vyškov – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | D. Benešov – Kroměříž 1:3 (kon.) | Rosice – Petřkovice 0:0 (kon.)
Uh. Brod – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Vrchovina – Olomouc B 3:3 (kon.)
MFK Vyškov
2:0 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 19.09.2020, 10:15 • Stadion za Parkem (Vyškov) • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou. (12:06:50)

Je konec. Vyškov může slavit výhru 2:0 a hlavně náskok na prvním místě o tři body. Druhý poločas přinesl o dost lepší fotbal, jako ten první. K vidění byla též sice jen jedna branka, ale dělo se více věcí. Hosté mohli párkrát srovnat, ale kvůli faulu nebo nepřesné střele se tak nestalo. V těsném závěru měli hosté velký tlak, ale ani to jim k brance nepomohlo. V 85. minutě nadešlo vyloučení Hanuše, což pro Velmez byla skvělá výhoda. Místo výhody však přišel trest. V samotném závěru brankář Kolář chyboval a zavinil tak pokutový kop, jenž rozhodl zápas, neboť po něm padl druhý a poslední gól.

90+3

90+2
    Vyškov měl ještě v samotném závěru přímý kop, který na sebe vzal kapitán Vintr. Jeho pokus však putoval příliš nad, i přesto Vyškov vítězí.

90+1
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Jambor, přichází Krejčí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kriegsmann (FC Velké Meziříčí).

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty!

90
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Dittmer, přichází John.

89
    Žlutou kartu dostává Šuta (FC Velké Meziříčí).
    89. VINTR - 2:0

89
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Je to gól! Vyškov díky úniku 1 na 1 a následně faulu brankáře Koláře dostal výhodu pokutového kopu, který na sebe vzal ONDŘEJ VINTR a bez váhání poslal míč na druhou stranu než šel brankář.
    88. Penaltový zákrok.

88
    Byla nařízena penalta pro Vyškov!

88
    Žlutou kartu dostává Kolář (FC Velké Meziříčí).

87
    Mladíček Jambor zřejmě není spokojený s vyloučením Hanuše a nyní se tak vydal do brankoviště Velmezu, jeho následné zakončení však branku nijak neohrozilo.

86
    Závěr utkání se nám začíná přiostřovat! Hosté, kteří jsou v posledních pár minutách dosti aktivní nyní budou mít tu výhodu, že domácích musí utkání dohrát v deseti! Dočkáme se vyrovnání?

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hanuš (MFK Vyškov).

84
    V krátkém dvouminutovém sledu byly k vidění dvě žluté karty domácího týmu. Nejdříve Sova za zdržování a poté Pernatskyj za faul na jednoho z obránců.