CSKA Moskva – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Kunlun – Ufa 2:3 (0:2 po s.n.) | Viťaz – Jokerit 0:0 (odl.)
odloženo
HC Viťaz Moskevská oblast
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Jokerit Helsinky
Sobota 19.09.2020, 16:00 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL
Videopřenos

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (19:43:05)

Československá stopa

Jakub Jeřábek (Viťaz) – 0+1, 0 střel, 18:43 na ledě
    Jakub Krejčík (Jokerit) – 0+0, 6 střel, 23:27 na ledě
    David Sklenička (Jokerit) – 0+0, 5 střel, 24:40 na ledě

Je konce. Zápas ještě končí potyčkou u branky Todykova, ale už se nic nestane. Domácí tak díky druhé třetině berou výhru z dnešního střetnutí s Jokeritem Helsinky. Domácí rozhodli právě ve druhé dvacetiminutovce, kde se dvakrát prosadili, nejprve to byl Alexandr Sjomin a poté Michail Smolin. Hosté snížili až šest minut před koncem zásluhou svého kapitána Anttily. A právě Marko Anttila byl jediným, kdo dokázal prostřelit výborně chytajícího Antona Todykova, jež lapil 52 střel finského celku a vychytal svému týmu vítězství. Viťaz v dalším utkání čeká 23.12. výlet do Moskvy na zápas proti Spartaku. Jokerit si příště zahraje 22.12. proti moskevskému Dynamu.

59:45
    To byla obří smůla hostů. Jordan Schroeder od modré čáry vypálil zápěstím jen do pravé tyčky domácí branky.

59:38
    Oddechový čas pro hosty.

59:38
    Na levou stranu útočné třetiny dostal nahrávku Regin a jeho rána letěla jen na břicho Todykova.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Alexandr Sjomin získal puk na obranné modré čáře a zkusil vystřelit. Důrazná pokus hostující branku přeletěl.

58:27
    Anders Lindbäck na střídačce, hosté to zkouší v šesti mužích v útočném pásmu.

57:56
    Hosté dokázali svého soupeře zatlačit v útočném pásmu, ale pak puk přeskočil čepel Viktora Lööva a Jokerit se musel pakovat.

56:59
    Od levého mantinelu se do středu dostal Marko Anttila a zkusil vypálit. Zamířil pouze na střed domácí klece.

56:39
    Do slibného brejku se dostal hostující tým, ale nepřesná nahrávka Veli-Mattiho Savinainena celou akci ukončila.

56:18
    Nahrávku od mantinelu na volej dostal domácí Alexandr Děrgačov, jehož dělovka zamířila jen do výstroje Anderse Lindbäcka.

55:48
    Justin Danforth dostal puk do útočného pásma, kde sám dokázal chvilku podržet čas.
    54:21 Marko ANTTILA - 2:1

54:21
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Kouzlo brankáře Todykova je odčarováno a hosté snižují stav zápasu. Igor Golovkov ztratil puk na modré čáře a daroval ho pouze MARKU ANTTILOVI, který se dostal do pásma a z pravé strany parádním švihem poslal puk přímo do šibenice. Bez asistence.

53:55
    Z dalšího rychlého brejku zatápěl hostující obraně Danila Moisejev, jeho přihrávka naštěstí pro hosty nebyla přesná.