Trebišov – Šamorín 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Bardejov 1:0 (kon.) | Dubnica – Púchov 0:2 (kon.)
B. Bystrica – L. Mikuláš 4:4 (kon.) | Podbrezová – Žilina B 5:0 (kon.) | Skalica – Poprad 3:0 (kon.)
MFK Skalica
3:0 (1:0)
FK Poprad
sk Sobota 19.09.2020, 19:00 • MFK Skalica • MONACObet liga • 8. kolo

Skaličania skorým gólom odbúrali nervozitu a do vedenia sa dostali už vo 8. minúte. Poprad odolával do konca hodiny hry, potom ale inkasoval znovu a úplná definitíva prišla dvadsať minút pred koncom.

Záhoráci zaslúžene vyhrávajú rozdielom triedy a smerujú na prvé miesto v tabuľke. Poprad zostáva na predposlednej štrnástej priečke. (20:50:46)

90+2
    Aj toto skalická obrana zvládla, dnes odíde z duelu s čistým kontom.

90+2
    V samom závere je tu ešte jeden priamy kop zo sľubnej vzdialenosti pre Poprad.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Bol tu ešte aj jubilejný desiaty roh Skalice, 3:0 zostáva v platnosti.

89
    Zakončenie domáceho borca končí mimo bránu. Poprad po rozohráve okamžite bez lopty...

88
    Hostia sa prezentovali faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z domáceho pohľadu nebude.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 540 divákov.

86
    Päť minút do konca, zmení sa nám ešte stav zápasu?

85
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Miroslav Almaský, prichádza Martin Vašíček.

84
    Nie, nie, predposledný celok tabuľky nemal šancu pri rohovom kope.

83
    Podtatranci ešte so snahou aspoň o čestný zásah – hostia budú zahrávať roh.

82
    Vavrúš si na svoje konto pripísal piaty úspešný zákrok.

81
    Štatistiky na konci 80. minúty:

Strely na bránu – 7:3.
    Strely mimo bránu – 7:3.
    Rohové kopy – 9:1.

80
    Ďalšie zakončenie ale neprichádza, poďme si tak zhrnúť štatistiky na konci 80. minúty.