Příbram B – Povltavská 1:4 (kon.) | Karlovy Vary – Sparta B 1:4 (kon.)
FK Příbram B
1:4 (0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Neděle 20.09.2020, 10:00 • Na Litavce - UMT • Česká fotbalová liga (A) • 5. kolo
    88. NOVÁK - 1:4

88
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku!
    A tady už je opravdu rozhodnuto, pěknou střelnici vidíme v druhém poločase! Svou šancí nepohrdl LUKÁŠ NOVÁK, jenž zase srazí domácí fotbalisty. Ti se ještě nadechovali k náporu. Navíc to byla neskutečná branka, jelikož Novák nachytal gólmana hostí z poloviny hřiště!
    86. HRUDKA - 1:3

86
    Tým Příbram B právě vstřelil branku! Domácí se nakonec přece jen prosazují a dávají alespoň čestný gól. Na srovnání to však dnes úplně nevypadá. K JAKUBU HRUDKOVI se dorazil míč v šestnáctce. Ten na nic nečekal a poslal ho k tyči, kde bylo hodně místa.
    72. VOLEŠÁK - 0:3

72
    V Příbrami je nejspíše rozhodnuto, jelikož hosté vedou už o tři branky! LADISLAV VOLEŠÁK si počkal na pohyb gólmana, načež poslal míč na druhou stranu.
    67. TŘEŠŇÁK - 0:2

67
    Hosté jsou nebezpečnějším týmem, což znamená další branku v síti Příbrami! LUKÁŠ TŘEŠŇÁK se dostal za obranu. Smrkovský proti němu sice vyběhl, ale Třešňák poslal skvělý lob nad gólmana, čímž přiblížil svůj tým výhře.
    45. ŠUMILOV - 0:1

45
    Hosté sice nebyli v prvním poločase lepším týmem, přesto se dostávají do vedení! IVAN ŠUMILOV napřáhl na hranici šestnáctky a jeho rána se zastavila až v síti.