Nice – PSG 0:3 (kon.) | Brest – Lorient 3:2 (kon.) | Méty – Remeš 2:1 (kon.)
Montpellier – Angers 4:1 (kon.) | Štrasburk – Dijon 1:0 (kon.) | Nantes – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Marseille – Lille 1:1 (kon.)
Stade Brestois 29
3:2 (2:1)
FC Lorient
Neděle 20.09.2020, 15:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Domácí fotbalisté tento zápas zvládli, na domácí půdě Brest vyhrává 3:2 a získává další body do tabulky. V samotném závěru zápasu dokázali hosté jen snížit. (16:54:32)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:13.

90+5

90+2
    Lorient právě vstřelil branku!
    Po chybě domácího brankáře a obrany dává hostující celek kontaktní branku. Chybu soupeře potrestal THOMAS MONCONDUIT. Ten zakončoval do prázdné branky.

90+1
    Hosté budou vhazovat na polovině hrací plochy. Předtím měl Paul Nardi velké problémy se střelou soupeře.

90+1
    Čtyři minut se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Domácí celek v samotném závěru zápasu nedokázal proměnit velkou šanci, hrát tak budou domácí od své branky.

88
    Thomas Fontaine (Lorient) rozehrává od své branky, pokoušel se o rychlé přenesení hry, ale Vincent Le Goff na přihrávku nedosáhl. Hrát tak budou domácí.

87
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Julien Faussurier, přichází Brendan Chardonnet.

86
    Žlutou kartu dostává Pierre-Yves Hamel (FC Lorient).

85
    V poklidném tempu se utkání dohrává, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase.

82
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Laurent Abergel, přichází Franklin Wadja.
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Adrian Grbic, přichází Umut Bozok.

79
    Domácí celek si vypracoval další šanci, Irvin Cardona to zkoušel individuálně, ale v pokutovém území byl atakovaný soupeřem, načež padá z zemi. Sudí penaltu nenařídil.

77
    Houboulang Mendes (Lorient) rozehrává na útočné polovině, Stéphane Diarra pokračoval v akci, ale domácí si pomohli faulem. Hrát se bude proti nim.

77
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází Christian Battocchio.

75
    Hosté rozehrávali rohový kop, centr byl hodně nepovedený, takže se Lorient do střelecké pozice nedostal.

74
    Mnoho šancí momentálně k dispozici není, sledujeme klidnější pasáž hry.

73
    Žlutou kartu dostává Hianga'a Mbock (Stade Brestois 29).

Jan Prošek

Branky: 30. Perraud (Faussurier), 32. Mounié (Perraud), 62. Honorat – 34. Hérelle (vla.), 90+2. Monconduit

Karty:   3. Belkebla (BST), 73. Mbock (BST) – 86. Hamel (LOR)

Stade Brestois 29: Larsonneur – Faussurier (87. Chardonnet), Hérelle, Duverne, Perraud – Diallo, Belkebla (46. Mbock) – Le Douaron (57. Honorat), Charbonnier (77. Battocchio), Faivre (57. Cardona) – Mounié.
    Náhradníci: Cibois – Ludovic Baal, Battocchio, Cardona, Honorat, Chardonnet, Lasne, Magnetti, Mbock.

FC Lorient: Nardi – H. Mendes, Fontaine, Morel, Le Goff – Boisgard (16. Hamel), Lemoine (68. Monconduit), Abergel (82. Wadja) – Le Fée (68. Diarra), Grbic (82. Bozok), Wissa.
    Náhradníci: Dreyer – Bozok, Diarra, Hamel, Hergault, Laporte, S. Marveaux, Monconduit, Wadja.