Nice – PSG 0:3 (kon.) | Brest – Lorient 3:2 (kon.) | Méty – Remeš 2:1 (kon.)
Montpellier – Angers 4:1 (kon.) | Štrasburk – Dijon 1:0 (kon.) | Nantes – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Marseille – Lille 1:1 (kon.)
FC Nantes
2:2 (0:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 20.09.2020, 17:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:07:08)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 15:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:18.

Utkání je u konce a i když to pro hosty vypadalo velice dobře a Saint-Étienne mělo našlápnuto k výhře, tak zápas skončil remízou 2:2. Hosté byli v dvoubrankovém náskoku od 66. minuty, kdy se parádní střelou trefil Yvann Maçon, jenže v 71. minutě snížil snadným sklepnutím do odkryté branky Moses Simon a v 85. minutě přišlo srovnání, když se na správném místě zjevil Renaud Emond, nasadil Moulinovi jesle a zařídil pro Nantes bod. Nantes je po remíze na 14. místě s pěti body, Saint-Étienne je první s deseti body.

90+5

90+4
    Po kombinace v pokutovém území skončila akce u Fábia, ten se k centru, či zakončení nedostal. Je z toho aut.

90+3
    Jak vidno, tak Saint-Étienne už pouze brání a snaží se udržet alespoň remízový stav.
    90+2. Simon byl kousíček od dokonání obratu

90+2
    Velká šance domácích na dokonání obratu! Na centr z pravého křídla si nabíhal Simon a i když byl tísněn, tak zakončil. Těsně vedle!

90+1
    Dlouhý nákop hostů, chtělo to ale více přesnosti, dopředu se už hrne Nantes.

90
    Rozhodčí bude nastavovat pět minut.

90
    No a sudí usoudil, že faul Abdoula-Kadera Bamby byl na žlutou kartu...

89
    Abdoul Kader Bamba fauloval při pokusu o zisk míče, rozhodčí okamžitě pískal.

88
    Rozhodčí uklidňuje hráče na obou stranách, stačí mu na to slovní domluvy, karty nechává v kapse.

87
    Z obou stran nyní sledujeme dlouhé pasy k šestnáctkám, obrany si ví rady.

86
    Rázem jsou hosté ve velkém útlumu, výtečný stav dokázali promrhat a nyní budou bránit i remízu.
    85. Renaud EMOND - 2:2

85
    Nantes právě vstřelili branku!
    Je srovnáno! RENAUD EMOND byl na trávníku pouze několik okamžiků, když domácí rozehráli přímý kop, skákavý míč se odrazil od Moulinovy tyče a dorážka od výše jmenovaného hráče mu prošla po jeslích do sítě – 2:2.

85
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Mahdí Abíd, přichází Abdoulaye Touré.

85
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Renaud Emond.

Aleš Pur

Branky: 71. Simon (D. Appiah), 85. Emond – 2. Aouchiche (Neyou), 66. Maçon (Aouchiche)

Karty:   67. Pallois (NAT), 90. Bamba (NAT) – 42. Moueffek (SET), 84. Sidibe (SET)

FC Nantes: Lafont – D. Appiah, Girotto, Pallois (C), Fábio – Abíd (85. A. Touré), Chirivella – Coco (65. Bamba), Blas (85. Emond), Simon – Kolo Muani.
    Náhradníci: Petrić – Ch. Traoré, Castelletto, Pereira De Sa, Moutoussamy, A. Touré, Bamba, Ndilu, Emond.

AS Saint-Étienne: Moulin (C) – Moueffek, Moukoudi, Kolodziejczak, Maçon – Youssouf (59. Douath), M. Camara – Bouanga (77. Rivera), Neyou (80. Sidibe), Aouchiche (76. Monnet-Paquet) – Nordin (58. Hamouma).
    Náhradníci: Bajič – Douath, Krasso, Monnet-Paquet, Sissoko, Hamouma, Rivera, Sidibe, Sow.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Ocak