Karlovy Vary – Zlín sledge 2:0 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 5:2 (kon.) | Sparta para hokej – Havířov 5:0 (kon.)
konec
SKV Sharks Karlovy Vary
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
SHK LAPP Zlín
Neděle 20.09.2020, 10:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Česká para hokejová liga • 1. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (11:37:37)
     
    44:41
    Hra se přesouvá za branku hostí a utkání už se dohrává.
     
    43:50
    Zlínským se nedaří dostat z obranného pásma, Žraloci parádně forčekují.
     
    43:11
    Rennhackův pokus od od modré lapil Matoušek.
     
    42:54
    Oddechový čas pro hosty.
     
    42:52
    Nahození od modré Mach kryje ve své lapačce.
     
    41:45
    Teď se ovšem domácí dopouštějí icingu a hra se přesune před Macha.
     
    40:56
    Žraloci začali tlačit a hostům se nedaří dostat z obranného pásma.
     
    39:40
    Po střetu zůstává ležet na zemi Joppa, už se ale zvedl a pomalu bruslí na střídačku.
     
    38:23
    Hosté si přihrávají v útočné třetině zkouší něco vymyslet na svého soupeře.
     
    37:08
    Geier jel s Rennhackem v přečíslení dva na jednoho, po přihrávce prvního jmenovaného ale Rennhack střílí těsně vedle.
     
    36:31
    Kotouč se odrazil mezi střídající hráče a hra se přerušuje.
     
    35:31
    Julina zpoza kruhů střílí vysoko nad.
     
    35:10
    Hosty při přechodu do útoku zastavuje ofsajd.
     
    34:11
    Joppa byl sám před Machem, ten jeho střelu ale lapil a podržel Žraloky.
     
    33:51
    Hra se přelévá z jednoho konce kluziště na druhý.
     
    32:46
    Karlovarští se usadili v útoku a kombinují.
     
    31:34
    Geier střílel zpoza levého kruhu, Matoušek kotouč vyrazil vyrážečkou.
     
    30:26
    Po vyhraném úvodním vhazování prověřil Machovu pozornost Zdeněk Hábl.

    Vlastimil Mourek

    Branky a nahrávky: 13. Geier, 26. Geier


    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Korec) – Nejedlý, Haas, Wágner "A" – Michalčín, Zelinka, Forgo, Veselý, Rennhack, Geier "C", Karafiát "A"
    SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina "A", Mach, Ferenčík, Hábl Z., Stodůlka, Doubrava, Zdražil, Joppa "A", Turic, Hábl D., Ligda "C", Panák, Palát, Šafařík, Korman

    Rozhodčí: Orel, Bubeliny