Benátky n/J – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Kolín – Prostějov 2:3 (po pr.) | Kadaň – Jihlava 2:5 (kon.)
Sokolov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Šumperk – Slavia 0:4 (kon.) | Kladno – Havířov 5:1 (kon.)
Přerov – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:4 (po pr.)

Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov se dočkal v poslední minutě! JAKUB KOTALA dostal puk od Rašnera před brankoviště, položil si Košarišťana a přehodil přes něj kotouč do sítě. Asistence: Ondřej Procházka, Alex Rašner.
    51:21 Nicolas HLAVA - 5:0

51:21
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Stezka po jednom ze zákraků zůstal před brankovištěm a NICOLAS HLAVA po necelé minutě dává do prázdné klece na 5:0. Asistence: Tomáš Guman, Matyáš Šapovaliv.
    50:43 Antonín MELKA - 4:0

50:43
    ANTONÍN MELKA dostal puk křížem k protější tyči od Pituleho a navyšuje skóre na 4:0. Asistence: Tomáš Pitule, Zachary Frye.
    18:16 Nicolas HLAVA - 3:0

18:16
    Domácí v posledních minutách vyvinuli na hosty velký tlak a vytěžili z něj další gól! NICOLAS HLAVA dostal z levého rohu přihrávku od Matyáše Šapovaliva a prostřelil Aleše Stezku přesně! Asistence: Matyáš Šapovaliv.
    07:52 Tomáš GUMAN - 2:0

07:52
    Tomáš Plekanec dostal puk zpoza branky od Nicolase Hlavy. Plekanec následně přesně přihrál mezi kruhy TOMÁŠI GUMANOVI a ten propálil havířovského gólmana. Asistence: Tomáš Plekanec, Nicolas Hlava.

06:35
    Maxim Mastič dostal dobrou přihrávku od spoluhráče z obranného pásma, obkroužil však jen kladenskou branku, kde mu puk sebral Račuk. Ten přihrál puk ANTONÍNU MELKOVI, kterému puk přeskočil čepel a se štěstím dojel až do brány! Kladno otevírá skóre zápasu. Asistence: Marek Račuk.
    06:35 Antonín MELKA - 1:0

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 7. Melka (Račuk), 8. Guman (Plekanec, Hlava), 19. Hlava (Šapovaliv), 51. Melka (Pitule, Frye), 52. Hlava (Guman, Šapovaliv) – 60. Kotala (O. Procházka, Rašner)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Ticháček, Zelingr, L. Doudera, Štochl, Mikliš – Kubík, Plekanec (C), Š. Jelínek – Filip, Račuk (A), Melka (A) – Hajný, Pitule, Š. Bláha – Hlava, Šapovaliv, Guman.
    AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – L. Rutar, Kachyňa, Rašner, Lytvynov, Chroboček, Ševěček, Kočí – Kotala (A), F. Seman, O. Procházka – Fridrich (C), Maruna, L. Bednář – Horváth, Mastič, Petriska – Doktor, Cihlář, D. Sklenář.

Rozhodčí: Souček, Čáp – Hnát, Dědek