Ararat-Armenia – Celje 1:0 (po pr.) | KuPS – FK Sūduva 2:0 (kon.) | Plzeň – SønderjyskE 3:0 (kon.)
Fehérvár – Remeš 0:0 (4:1 po pen.) | Rostov – Maccabi Haifa 1:2 (kon.) | Djurgården – Kluž 0:1 (kon.)
Riga FC – Celtic 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – B36 Tórshavn 3:1 (kon.) | Besiktas – Rio Ave 1:1 (2:4 po pen.)
Rosenborg – Alanyaspor 1:0 (kon.) | Charleroi – Partizan Bělehrad 2:1 (po pr.) | Malmö – Loko Záhřeb 5:0 (kon.)
Mura – Eindhoven 1:5 (kon.) | Floriana – Flora 0:0 (2:4 po pen.) | Beer Ševa – Motherwell 3:0 (kon.)
FCSB – Liberec 0:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 6:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dundalk 1:1 (3:5 po pen.)
FK Sarajevo – Budućnost Podgorica 2:1 (kon.) | APOEL – Zrinjski Mostar 2:2 (4:2 po pen.) | Galatasaray – Hajduk Split 2:0 (kon.)
Kodaň – Piast Gliwice 3:0 (kon.) | Standard – Vojvodina 2:1 (po pr.) | Škendija – Tottenham 1:3 (kon.)
Granada – Locomotive Tbilisi 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Černihiv 2:0 (kon.) | Legia – KF Drita 2:0 (kon.)
Basilej – Famagusta 3:2 (kon.) | AC Milán – Bodö/Glimt 3:2 (kon.) | Linz – Dunajská Streda 7:0 (kon.)
St. Gallen – AEK Atény 0:1 (kon.) | Rijeka – Kolos Kovalivka 2:0 (po pr.) | Willem II – Rangers 0:4 (kon.)
Sporting – Aberdeen 1:0 (kon.)
Ararat-Armenia Jerevan
1:0 (0:0)
NK Celje
Čtvrtek 24.09.2020, 16:00 • FFA Academy Stadium • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Je konec! Dnešní nezáživné utkání nakonec nabídlo až branku ve druhém prodloužení, o kterou se postaral domácí Vakulenko. Oba poločasy nabídly hodně vyrovnanou podívanou, nicméně jsme sledovali pouze boj ve středu hrací plochy. Mnohem aktivněji vstoupil do prodloužení domácí Ararat, který se nakonec střelecky prosadil až v průběhu druhého poločasu, přičemž se mu jednobrankové vedení povedlo udržet až do závěrečného hvizdu. (18:30:24)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 19:19.

120+2

120+1
    Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Jeisson Martínez, přichází Ogana Louis.

119
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta druhého prodloužení. Celje se sice nachází s míčem na útočné polovině, tam ovšem naráží na pozornou obranu.

118
    Útočným faulem si pomohl napadající Lopes, který taktickým způsobem poslal k zemi Zaletela. Celje však okamžitě rozehrálo volný kop nakrátko.

117
    Alemao naznačil bleskové autové vhazování, nakonec ještě chvíli počkal. Posléze mu na pomoc přispěchal kolega Sanogo, který ovšem nepřesně narážel.

116
    Ven z branky se musel vydat domácí brankář Cupić, který se k míči dostal jako první. Dá se očekávat dalekonosný odkop, brankář však ještě sbírá vteřinky.

115
    Celje to bude mít najednou nesmírně složité, pár minutek před koncem druhého prodloužení prohrává o jednu branku. Slovinský celek tak ihned rozjel kombinaci.

112
    Střídání v týmu NK Celje: ze hřiště odchází Ivan Božić, přichází Mico Kuzmanović.
    111. VAKULENKO - 1:0

111
    Ararat-Armenia právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom se domácí celek dostává do kýženého vedení! Ararat totiž zahrával rohový kop, který přeletěl pokutové území. Tam jeden z hostujících hráčů přišel o míč, což vedlo k prudkému centru do šestnáctky. Rozman vyrazil vedle sebe, poté do malého vápna připlachtil další centr, který dopravil až do sítě obránce SERGIJ VAKULENKO.

111
    Marandici si autové vhazování nakonec zopakoval. Po něm se do útočného výpadu zapojil také Božić, kterému se ovšem nepovedlo dostat kolem Menesese.

110
    Poté byl u levé autové lajny úspěšnější hostující Marandici, kterému se povedlo oklamat napadajícího protihráče. Celje si vybojovalo autové vhazování.

109
    Po něm se k hranici pokutového území dostal křídelník Lopes, který se dokonce pokoušel o centr. Vzdušnou nabídkou ovšem našel pouze protihráče.

108
    V úvodu druhého poločasu se k míči dostal také hostující brankář Rozman, který si dal na rozehrávce záležet. Nakonec jsme sledovali prudký odkop vpřed.

107
    Odstartovalo nám druhé prodloužení, jehož úvodní rozehrávku si pro změnu vzal na starost domácí celek, který bude hrát zprava doleva.

106
    Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Yoan Gouffran, přichází Armen Ambartsumjan.