Ararat-Armenia – Celje 1:0 (po pr.) | KuPS – FK Sūduva 2:0 (kon.) | Plzeň – SønderjyskE 3:0 (kon.)
Fehérvár – Remeš 0:0 (4:1 po pen.) | Rostov – Maccabi Haifa 1:2 (kon.) | Djurgården – Kluž 0:1 (kon.)
Riga FC – Celtic 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – B36 Tórshavn 3:1 (kon.) | Besiktas – Rio Ave 1:1 (2:4 po pen.)
Rosenborg – Alanyaspor 1:0 (kon.) | Charleroi – Partizan Bělehrad 2:1 (po pr.) | Malmö – Loko Záhřeb 5:0 (kon.)
Mura – Eindhoven 1:5 (kon.) | Floriana – Flora 0:0 (2:4 po pen.) | Beer Ševa – Motherwell 3:0 (kon.)
FCSB – Liberec 0:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 6:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dundalk 1:1 (3:5 po pen.)
FK Sarajevo – Budućnost Podgorica 2:1 (kon.) | APOEL – Zrinjski Mostar 2:2 (4:2 po pen.) | Galatasaray – Hajduk Split 2:0 (kon.)
Kodaň – Piast Gliwice 3:0 (kon.) | Standard – Vojvodina 2:1 (po pr.) | Škendija – Tottenham 1:3 (kon.)
Granada – Locomotive Tbilisi 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Černihiv 2:0 (kon.) | Legia – KF Drita 2:0 (kon.)
Basilej – Famagusta 3:2 (kon.) | AC Milán – Bodö/Glimt 3:2 (kon.) | Linz – Dunajská Streda 7:0 (kon.)
St. Gallen – AEK Atény 0:1 (kon.) | Rijeka – Kolos Kovalivka 2:0 (po pr.) | Willem II – Rangers 0:4 (kon.)
Sporting – Aberdeen 1:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:1 (1:0)
FK Partizan Bělehrad
Čtvrtek 24.09.2020, 19:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

PARTIZAN BĚLEHRAD KONČÍ VE TŘETÍM PŘEDKOLE, CHARLEROI SE V POSLEDNÍM PŘEDKOLE UTKÁ S POLSKÝM TÝMEM LECH (21:31:33)

Máme tady konec dnešního zápasu. Ten byl velmi vyrovnaný, oba týmy skoro stejně držely míč, měly stejně střel jak na branku, tak mimo, stejně ofsajdů a skoro stejně i faulovaly. Charleroi ale dokázal využít dvě ze dvou střel na branku. V jedenácté minutě se trefil z dorážky parádně Dessoleil. Partizan v druhém poločase sice srovnal po hezké kombinaci a brance Soumaha, ale ve 113. minutě nakonec poslal krásný míč z přímého kopu Retaei a bylo rozhodnuto.

120+1
    Střela Markoviće byla zablokována. Partizanu opravdu rychle ubíhá čas.

120
    Nastavují se ještě tři minutky.

119
    Stojkovič centroval smeřem do vápna, ovšem míč namířil spíš do větší skupinky obránců Charleroi, než na někoho ze svých spoluhráčů.

117
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Kaveh Rezaei, přichází Guillaume Gillet.

115
    Stojkovič si vzal na starost rohový kop a poslal míč na hranici malého vápna, kde ho ale vyhlavičkovala pohotová obrana.

114
    Charleroi takticky zdržuje hru a snaží se vyplýtvat co nejvíce času, protože vytoužený postup už je jen pár minut daleko.

113
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Joris Kayembe, přichází Ivan Goranov.

112
    Kayembe vypálil míč z volného přímého kopu, ale namířil ho na hlavy obrany tohoto celku, takže se ohrožení branky nekoná.

111
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Ali Gholizadeh, přichází Lucas Costa.

110
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Takuma Asano, přichází Dennis Stojkovič.

109
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Mamadou Fall, přichází Ken Tshiend.
    107. Kaveh REZAEI - 2:1

107
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Charleroi opět navyšuje skóre. KAVEH REZAEI se postavil k volnému přímému kopu, vypálil a o levou tyčku poslal míč přímo z volného kopu do branky!