Ararat-Armenia – Celje 1:0 (po pr.) | KuPS – FK Sūduva 2:0 (kon.) | Plzeň – SønderjyskE 3:0 (kon.)
Fehérvár – Remeš 0:0 (4:1 po pen.) | Rostov – Maccabi Haifa 1:2 (kon.) | Djurgården – Kluž 0:1 (kon.)
Riga FC – Celtic 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – B36 Tórshavn 3:1 (kon.) | Besiktas – Rio Ave 1:1 (2:4 po pen.)
Rosenborg – Alanyaspor 1:0 (kon.) | Charleroi – Partizan Bělehrad 2:1 (po pr.) | Malmö – Loko Záhřeb 5:0 (kon.)
Mura – Eindhoven 1:5 (kon.) | Floriana – Flora 0:0 (2:4 po pen.) | Beer Ševa – Motherwell 3:0 (kon.)
FCSB – Liberec 0:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 6:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dundalk 1:1 (3:5 po pen.)
FK Sarajevo – Budućnost Podgorica 2:1 (kon.) | APOEL – Zrinjski Mostar 2:2 (4:2 po pen.) | Galatasaray – Hajduk Split 2:0 (kon.)
Kodaň – Piast Gliwice 3:0 (kon.) | Standard – Vojvodina 2:1 (po pr.) | Škendija – Tottenham 1:3 (kon.)
Granada – Locomotive Tbilisi 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Černihiv 2:0 (kon.) | Legia – KF Drita 2:0 (kon.)
Basilej – Famagusta 3:2 (kon.) | AC Milán – Bodö/Glimt 3:2 (kon.) | Linz – Dunajská Streda 7:0 (kon.)
St. Gallen – AEK Atény 0:1 (kon.) | Rijeka – Kolos Kovalivka 2:0 (po pr.) | Willem II – Rangers 0:4 (kon.)
Sporting – Aberdeen 1:0 (kon.)
FCSB
0:2 (0:0)
FC Slovan Liberec
Čtvrtek 24.09.2020, 19:30 • Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Slovan Liberec to dokázal! Přes oslabeného soupeře, který hrál navíc od 20. minuty bez vyloučeného Cany, dokázal postoupit do posledního předkola Evropské ligy, které navíc bude hrát na domácí půdě. V prvním poločase jsme sledovali ze strany Liberce lehce nervózní výkon plný nepřesností. Už tam si ale dokázal vytvořit řadu nebezpečných šancí. S příchodem Rabušice ve druhém poločase přišel dlouhý desetiminutový tlak, který vyústil v gól Júsufa po rohovém kopu. Podobný gól dal v 82. minutě právě Rabušic a uklidnil tým ze Severu Čech. Zbytek zápasu už si Liberec zkušeně pohlídal a může se těšit na jednoho z dvojice APOEL FC – HŠK Zrinjski Mostar. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný večer. (21:39:15)

90+3

90+3
    Krásná akce Liberce v poslední minutě! Matoušek zatáhl míč na kraj vápna, přihrál pod sebe, kde Júsuf pustil míč na Kamsa Maru stojícího za vápnem a guinejský záložník střelou k tyči opět nechal vyniknout Stratona.

90+1
    Rabušic mohl dát gól jako přes kopírák. Tentokrát ale hlavičkoval po rohovém kopu těsně vedle.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Mosquera rychle vhodil míč do hry na Júsufa. Ten vybídl nabíhajícího Matouška ke skórování, ale mladý záložník se dostal s míčem příliš z úhlu a zakončit nedokázal. Bude z toho alespoň rohový kop pro Liberec.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Hromada, přichází Chaluš.

88
    Mosquera pelášil vstříc obraně. Situaci ale vyhodnotil špatně, když si míč navedl do středu a následně o něj přišel.

87
    Domácí sice kombinují na útočné polovině, k bráně se však ne a ne dostat.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pešek, přichází Matoušek.

84
    Liberec už může utkání dohrát celkem v poklidu. Tady už se snad nic závratného nestane.
    82. RABUŠIC - 0:2

82
    Liberec právě vstřelil branku!

Jhon Mosquera odcentroval od rohového praporku do stejného prostoru, kde skóroval při první bránce Júsuf. Tentokrát stál na tomto místě MICHAEL RABUŠIC a hlavičkou do protipohybu Stratona uklidňuje všechny liberecké, a věřím, že i české, fanoušky.

81
    Na druhé straně nenechal Sut zakončit Peška v dobré pozici. Následovat bude rohový kop.

80
    Kačaraba teď skvěle překazil protiútok domácích, kdy šli tři hráči v červeném na dva modré mohykány. Ukrajinský stoper ale skvěle vystál útočníka a následně ho o míč obral.

79
    Tentokrát kolumbijský záložník v roli nahrávajícího. Svůj centr ale přetáhl a hrát budou domácí.

78
    Mosquera ve výborné pozici nedokázal zpracovat balón. To je velká škoda, kdyby se mu to povedlo, mohl jít sám na brankáře.

77
    U míče po delší době FCSB, ale k bráně Nguyena to má příliš daleko.

75
    Skvěle hrající Júsuf Hilál si stáhl míč levačkou a prověřil Stratona. Tato střela po zemi ale mnoho šancí na úspěch neměla.