Ararat-Armenia – Celje 1:0 (po pr.) | KuPS – FK Sūduva 2:0 (kon.) | Plzeň – SønderjyskE 3:0 (kon.)
Fehérvár – Remeš 0:0 (4:1 po pen.) | Rostov – Maccabi Haifa 1:2 (kon.) | Djurgården – Kluž 0:1 (kon.)
Riga FC – Celtic 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – B36 Tórshavn 3:1 (kon.) | Besiktas – Rio Ave 1:1 (2:4 po pen.)
Rosenborg – Alanyaspor 1:0 (kon.) | Charleroi – Partizan Bělehrad 2:1 (po pr.) | Malmö – Loko Záhřeb 5:0 (kon.)
Mura – Eindhoven 1:5 (kon.) | Floriana – Flora 0:0 (2:4 po pen.) | Beer Ševa – Motherwell 3:0 (kon.)
FCSB – Liberec 0:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 6:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dundalk 1:1 (3:5 po pen.)
FK Sarajevo – Budućnost Podgorica 2:1 (kon.) | APOEL – Zrinjski Mostar 2:2 (4:2 po pen.) | Galatasaray – Hajduk Split 2:0 (kon.)
Kodaň – Piast Gliwice 3:0 (kon.) | Standard – Vojvodina 2:1 (po pr.) | Škendija – Tottenham 1:3 (kon.)
Granada – Locomotive Tbilisi 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Černihiv 2:0 (kon.) | Legia – KF Drita 2:0 (kon.)
Basilej – Famagusta 3:2 (kon.) | AC Milán – Bodö/Glimt 3:2 (kon.) | Linz – Dunajská Streda 7:0 (kon.)
St. Gallen – AEK Atény 0:1 (kon.) | Rijeka – Kolos Kovalivka 2:0 (po pr.) | Willem II – Rangers 0:4 (kon.)
Sporting – Aberdeen 1:0 (kon.)
Škendija Tetovo
1:3 (0:1)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 24.09.2020, 20:00 • National Arena Todor Proeski, Skopje • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Tottenham potvrdil roli favorita a dokázal postoupit do 4. předkola Evropské ligy. V Severní Makedonii to ale neměl vůbec jednoduché. Přestože vstřelil branku už v 5. minutě, tak o 50 minut později bylo zásluhou Nafiua vyrovnáno. Až v 70. minutě zápas rozhodl dnes velmi aktivní Son, jenž byl zřejmě nejlepším hráčem utkání. O devět minut později navýšil vedení Spurs Harry Kane, který vstřelil gól hlavou. Anglický tým tak zvítězil 3:1.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na počtenou! (21:54:54)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:2.

90+4

90+3
    Rozběhla se nám poslední minuta utkání. Tottenham závěr klání kontroluje.

90+2
    Son se ještě snažil vyprodukovat centr, ovšem tato pobídka byla až příliš vysoká.

90+1
    Nad rámec devadesáti minut se budou nastavovat minuty tři.

90
    Na trávníku se ocitl Serge Aurier, jenž se velmi nepříjemně zaklínil do Merdjaniho. Tento zákrok byl posouzen jako faul domácích, takže rozehrávat bude Hart.

89
    Další akce hostů šancí neskončila. Míč doputoval do rukavic gólmana Kostadina Zahova.

88
    Ján Krivák měl křeče. Spoluhráči mu pomohli a nyní už může pokračovat ve hře.

88
    Ndombélé vyslal na druhé straně jemný centr, který zakončil Lucas Moura vysoko nad bránu Škendije.

86
    Dlouhý pas za obranu Spurs ještě konečky kopačky dokázal odvrátit Davinson Sánchez. Domácí rozhodně mohli zahrozit brejkovou situací.

85
    Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Ljupche Doriev, přichází Zija Merdjani.
    Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Valjmir Nafiu, přichází Florent Ramadani.

84
    Son si chvíli u lajny dělal, co chtěl. Poté vyprodukoval centr, který ale skončil v moci bránících hráčů.

83
    Další rozehrávka hostů jde přes stopery. Do hry se zapojuje i Joe Hart.

81
    Tottenham opět kombinuje na útočné polovině Škendije, která po zajímavé pasáží okolo 65. minuty fyzicky odpadla.
    79. Harry KANE - 1:3

79
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Tottenham dává třetí branku a o postupujícím do 4. předkola je jasno. Son Heung-Min načechral z levé strany velmi povedený centr na hlavu HARRYHO KANEA, jenž se vyhoupl do vzduchu a s přehledem zakončil k zadní tyči. Zahov zasáhnout nemohl. 1:3.