Ararat-Armenia – Celje 1:0 (po pr.) | KuPS – FK Sūduva 2:0 (kon.) | Plzeň – SønderjyskE 3:0 (kon.)
Fehérvár – Remeš 0:0 (4:1 po pen.) | Rostov – Maccabi Haifa 1:2 (kon.) | Djurgården – Kluž 0:1 (kon.)
Riga FC – Celtic 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – B36 Tórshavn 3:1 (kon.) | Besiktas – Rio Ave 1:1 (2:4 po pen.)
Rosenborg – Alanyaspor 1:0 (kon.) | Charleroi – Partizan Bělehrad 2:1 (po pr.) | Malmö – Loko Záhřeb 5:0 (kon.)
Mura – Eindhoven 1:5 (kon.) | Floriana – Flora 0:0 (2:4 po pen.) | Beer Ševa – Motherwell 3:0 (kon.)
FCSB – Liberec 0:2 (kon.) | KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 6:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Dundalk 1:1 (3:5 po pen.)
FK Sarajevo – Budućnost Podgorica 2:1 (kon.) | APOEL – Zrinjski Mostar 2:2 (4:2 po pen.) | Galatasaray – Hajduk Split 2:0 (kon.)
Kodaň – Piast Gliwice 3:0 (kon.) | Standard – Vojvodina 2:1 (po pr.) | Škendija – Tottenham 1:3 (kon.)
Granada – Locomotive Tbilisi 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Černihiv 2:0 (kon.) | Legia – KF Drita 2:0 (kon.)
Basilej – Famagusta 3:2 (kon.) | AC Milán – Bodö/Glimt 3:2 (kon.) | Linz – Dunajská Streda 7:0 (kon.)
St. Gallen – AEK Atény 0:1 (kon.) | Rijeka – Kolos Kovalivka 2:0 (po pr.) | Willem II – Rangers 0:4 (kon.)
Sporting – Aberdeen 1:0 (kon.)
Willem II Tilburg
0:4 (0:2)
Glasgow Rangers
Čtvrtek 24.09.2020, 21:00 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

S konstatováním, že Rangers FC hrál dnes naprosto výborně a zaslouženě si po výhře 4:0 veze domů postup do play-off Evropské ligy, kde se o hlavní fázi utká s Galatasaray, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:52:36)

Červené karty: 0-0.

Smolný zápas pro domácí končí. Ti byli zkraje zápasu lepší, ale jejich plány zhatila penalta po faulu Neloma na Kenta. Proměnil jí James Tavernier ve 22. minutě a za čtyři další minuty přidal druhý gól po chyě domácího gólmana Ryan Kent. A protože domácí šance zahazovali, jako třeba Ché Nunnely, skončil poločas 0:2. Zkraje druhé části se z další výborné pozice netrefil ani Sağlam, jenž opět nepřekonal výborného brankáře hostí Allana McGregora. A když v 55. minutě přidal Filip Helander hlavičkou další branku, bylo hotovo. Navíc v 71. minutě přidal Filip Helander hlavou další branku a korunoval tak svůj povedený výkon.

90+4

90+3
    Po rohu provedl útočný faul domácí Pavlidis a je jasné, že Tilburg tak nedá ani gól.

90+3
    Kamara totiž v nepřehledné pozici doslova ustřelil míč od útočníka domácích na malém vápně.

90+3
    V závěru utkání je zde ještě jeden rohový kop pro Tilburg. Na to, že v prvním poločase nebyl kopán ani jeden roh, nyní se jedná už o několikátý pokus.

90+2
    Hosté podávají až na začátek zápasu a na dvě velké šance Tilburgu naprosto koncentrovaný výkon, navíc nyní pozorný v obraně tak, aby Allan McGregor byl za svůj výborný zápas odměněn čistým kontem.

90+1
    První roh nevyšel, Köhlert si po zákroku obrany hostí dá repete.

90
    Ve druhém poločasu budou přidány další tři minuty.

90
    Köhlert se na druhé straně pokoušel o střelecký pokus, ale jeho rána byla zblokována na rohový kop.

88
    Střídající Itten si nepohlídal ofsajd a akce hostí je tak přerušena.

86
    Po čtyřech rozích už další následovat nebude, domácí se nyní konečně osvobodili a posílají míč až na druhou stranu.

86
    A znovu rohový kop. Na Tavernierův centr si naběhl Helander a koníčkem zkusil zakončit k tyči, ale Ruiter v brance Tilburgu byl nyní pozorný.

85
    Domácí obrana odhlavičkovala míč kousek za vápno. Poté se u levého praporku snažil prosadit Hagi, ale obránce domácích skluzem posílá míč na další roh.

85
    Po centru Jonese přijde druhý roh, nyní z opačné strany a rozehraje ho Tavernier.

84
    Ten byl domácím týmem odvrácen na rohový kop, jenž rozehraje Jones.

84
    Hra se konečně trošku uklidňuje po tom, co budou hosté rozehrávat přímý volný kop zhruba 40 metrů od branky. Aktuálně výborná pozice na centr.

82
    Tak se žlutými kartami se nyní roztrhl pytel. Během minuty druhý karetní trest domácích, nyní si ho za faul na Jonese vysloužil Pol Llonch.