Frýdek-Místek – Rosice 3:1 (kon.)
FK Frýdek-Místek
3:1 (2:0)
FC Slovan Rosice
Středa 07.10.2020, 16:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:49:41)

Je konec. Frýdek-Místek zvítězil na domácí půdě 3:1 proti Rosicím.
    O první branku se v 19. minutě postaral z pokutového kopu Teplý. O dvacet minut později zvýšil vedení domácích Bzirský.
    Do druhé půle vlétli hosté velice aktivně a v 61. minutě snížil Fila. Následně byla hra velice vyrovnaná, ovšem šťastná branka domácích ke konci zápasu rozhodla, že tři body zůstanou doma.

90+1

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Teplý, přichází Merta.

89
    Nyní Lipina získala autové vhazování na své polovině a o vítězi tohoto utkání je prakticky definitivně rozhodnuto.

88
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Zapalač, přichází Siedlok.

87
    Pavel Drbal ještě rovněž uviděl od rozhodčího žlutou kartu za nevhodné řeči.
    86. Jakub TEPLÝ - 3:1

86
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí si berou dvoubrankové vedení zpět na svou stranu a je to tak 3:1! Po rohovém kopu byla uvnitř vápna nepřehledná situace, kdy se po několika odrazech nakonec ocitl míč za brankovou čárou. Autorem branky je zatím označen JAKUB TEPLÝ.

86
    Po zblokovaném centru následuje rohový kop z levé strany.

85
    Nyní uviděl žlutou kartu také hostující hráč Minárčik, jenž se dopustil faulu na své polovině.

84
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hykel, přichází Jurga.

84
    Žlutou kartu dostává Černý (FC Slovan Rosice).

82
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Kugler, přichází Minárčik.

82
    Posléze ovšem uviděl žlutou kartu za svůj útočný faul Straňák.

82
    Posléze byl zfaulován Jakub Dudek, který dnes hraje velice dobrý zápas a vybojoval pro Frýdek-Místek volný kop z pravé strany, o který se postará Michal Skwarczek.

81
    Tomáš Hykel se snažil držet míč u rohového praporku, ale nakonec o něj přišel a následuje tak autové vhazování pro Rosice.

80
    Petr Zapalač se z levé strany snažil dostat míč před bránu, ale ocitl se s ním už v zámezí.

Michal Raška

Branky: 19. Teplý (pen.), 39. Bzirský, 86. Teplý – 61. Fila

Karty:   31. Dziuba (FRM), 82. Straňák (FRM) – 36. Pazourek (ROS), 43. Kugler (ROS), 84. Černý (ROS), 85. Minárčik (ROS), 87. Drbal (ROS)

FK Frýdek-Místek: Bárta – Hykel (84. Jurga), Straňák, Dziuba (55. Hladík), Russmann, Dudek, Fokaidis, Zapalač (88. Siedlok), Teplý (C) (90. Merta), Bzirský, Skwarczek
    Náhradníci: Zouhar – Niesner, Hammer, Merta, Jurga, Siedlok, Hladík

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Novák, Kugler (82. Minárčik), Černý, Pazourek (56. Sedláček), Selinger, Vítámvás (78. Praks), Drbal (C), Dobrovodský (56. Kršák), Fila
    Náhradníci: Juran – Minárčik, Kršák, Praks, Sedláček, Stojan

Rozhodčí: Hubený – Líkař, Žurovec