Slavia – Vrchlabí 4:3 (3:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:1 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:0 (kon.) | Vsetín – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Sokolov 2:3 (po pr.)
Prostějov – Benátky n/J 6:5 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
6:5 (0:1, 1:3, 4:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 26.09.2020, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Juniorská liga akademií • 8. kolo

58:31
    Ošklivý zákrok Dominika Paláta (SLA) na hlavu soupeře, je z toho čtyřminutový trest za vysokou hůl.

56:57
    Je tu ale další trest pro domácí, Benda (KVA) inkasuje menší trest za podrážení, obrovská šance pro hosty.

54:35
    Kupčo (KVA) si při bránění pomohl hokejkou a odchází si odpočinout na dvě minuty za hákování.

50:27
    Jakub Hoffman (SLA) na levém kruhu držel protihráče a odchází na trestnou lavici, možnost pro domácí na dokonání obratu ve skóre!

40:26
    Ale pozor, hosté jdou do tří! Lukáš Křenek (SLA) zahrál vysokou holí a také vyfasoval dvě minuty.

40:03
    Pro Karlovy Vary je tady ale hned šance na vstřelení kontaktní branky, Turek (SLA) je totiž vyloučen na dvě minuty za podrážení.

36:33
    Benda (KVA) se stahoval s pukem a chtěl se otočit, při tom však podklouzl a aby mu soupeř nesebral puk, musel ho podrazit.

34:31
    Adam Křemen (KVA) si v souboji u mantinelu nepočínal zrovna opatrně a sestřelil Štrombacha. Za zákrok vyfasoval dvě minuty za vražení na hrazení a také osobní trest. To je pro Karlovy Vary veliká ztráta.

21:32
    Přesilovka pro domácí, Brummel (SLA) si odsedí dvě minuty za sekání.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 24. Rozhon (Sapoušek, Novotný), 42. Adámek (Rozhon), 45. Kupčo (Šmajda), 49. Šmajda (Stejskal, Seidler), 54. Adámek (TS), 61. Adámek (Tureček) – 11. Hovorka, 21. Štrombach (Klatt, Labuzík), 36. Křenek (Havrda, Slavíček), 38. Hovorka (Havrda, Křenek), 59. Klatt (Havrda, Slavíček)

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Kubát) – Bulka, Tureček "A", Benda, Cestr, Pohanka, Vogel – Rozhon, Novotný "C", Křemen, Kupčo, Sapoušek, Adámek "A", Seidler, Stejskal, Šmajda, Remeš, März.
    HC Slavia Praha: Pittr (Ondrík) – Klatt, Hovorka "A", Palát, Cichoň, Štíbr, Hrdlička – Turek, Labuzík, Štrombach, Křenek, Havrda "C", Slavíček, Hofmann, Tichý, Brummel, Srdínko, Puczek, Kužlin.

Rozhodčí: Šindel – Belko, Šimán