Slavia – Vrchlabí 4:3 (3:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Šumperk 4:1 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:0 (kon.) | Vsetín – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Sokolov 2:3 (po pr.)
Prostějov – Benátky n/J 6:5 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
6:5 (0:1, 1:3, 4:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 26.09.2020, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Juniorská liga akademií • 8. kolo

Divoký zápas je u konce, Energetici v prodloužení zvládli využít přesilovou hru a nakonec jsou to oni, kdo bere dva body za výhru. (19:30:26)

60:54
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Přeci jen z něj hrdina nakonec je! LUKÁŠ ADÁMEK se dostal k dorážce Turečkovy střely a vítěznou brankou dovršuje hattrick!

60:24
    Adámek se mohl stát karlovarským hrdinou! Dostal krásnou přihrávku na vzdálenější tyč, nezvládl ale puk zvednout nad Pittrův beton.

60:01

Divočejší třetinu jsme za poslední rok asi opravdu neviděl. Energetici dokonali parádní obrat, slávistům se ale nakonec podařilo ještě vyrovnat. Do prodloužení půjdou ale energetici ještě s dvěma a půl minutami přesilové hry, mají tedy velikou šanci na zisk dvou bodů.

60:00

59:19
    Energetici si zkouší vypracovat tutovou pozici pro střelu, hosté ale brání dobře.

58:31
    Ošklivý zákrok Dominika Paláta (SLA) na hlavu soupeře, je z toho čtyřminutový trest za vysokou hůl.

58:01
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávistům se nakonec daří využít přesilovou hru a je znovu vyrovnáno! Na levém kruhu se k puku dostal ADAM KLATT a dokázal prostřelit přesunujícího se Horáka! Asistence: Maxim Havrda a Šimon Slavíček

57:54
    Po střele jednoho z hostů zacinkala tyčka!

57:34
    Hovorka pálil od modré, Horák ale vyrazil. Energetici následně se štěstím vyhodili.

57:02
    Domácí ale vyhráli buly a vyhazují.

56:57
    Je tu ale další trest pro domácí, Benda (KVA) inkasuje menší trest za podrážení, obrovská šance pro hosty.

56:35
    Kupčo na ledě, Energie v plném počtu.

56:12
    Energetici opět vyhazují, toto není Slavia jakou jsme viděli ve druhé třetině.

55:51
    Křenek dorážel, Horák byl ale proti.

55:21
    Zmar v rozehrávce, nervozita je znát, zakázané uvolnění v přesilovce.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 24. Rozhon (Sapoušek, Novotný), 42. Adámek (Rozhon), 45. Kupčo (Šmajda), 49. Šmajda (Stejskal, Seidler), 54. Adámek (TS), 61. Adámek (Tureček) – 11. Hovorka, 21. Štrombach (Klatt, Labuzík), 36. Křenek (Havrda, Slavíček), 38. Hovorka (Havrda, Křenek), 59. Klatt (Havrda, Slavíček)

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Kubát) – Bulka, Tureček "A", Benda, Cestr, Pohanka, Vogel – Rozhon, Novotný "C", Křemen, Kupčo, Sapoušek, Adámek "A", Seidler, Stejskal, Šmajda, Remeš, März.
    HC Slavia Praha: Pittr (Ondrík) – Klatt, Hovorka "A", Palát, Cichoň, Štíbr, Hrdlička – Turek, Labuzík, Štrombach, Křenek, Havrda "C", Slavíček, Hofmann, Tichý, Brummel, Srdínko, Puczek, Kužlin.

Rozhodčí: Šindel – Belko, Šimán