Mountfield HK – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Zlín 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Mountfield HK
4:3 (0:0, 0:1, 3:2 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 27.09.2020, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Tipsport extraliga • 4. kolo

65:00
    Michal Birner nebude moci zasáhnout do nájezdů, byl totiž vyloučen za hákování!

38:13
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Ladislav Šmíd – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Kelly Klíma – 2 min., sekání).

36:34
    Jan Šír fauloval v útočném pásmu, na trestnou lavici odešel za pozdní dohrání. Východočeši tak mají k dispozici reparát přesilové hry.

33:22
    Tomáš Havlín nedovoleně dohrál souboj u mantinelu a je potrestán za držení, Lvi tak budou moci srovnat po komerční pauze gólový krok z přesilovky.

29:48
    Vladimír Růžička za soupeřovou bránou podrazil protihráče a už je za katrem, Liberec má teď přesilovku čtyři na tři!

29:06
    Poměr sil na ledě se srovná, Radek Smoleňák jde totiž pykat za vysokou hůl.

28:01
    Jaroslav Vlach vyfasoval trest za nedovolené bránění, domácí tak mají možnost srovnat z přesilovky.

23:02
    Jeremie Blain nedovoleně bránil soupeře, kterého navezl do brankové konstrukce. Odpyká si tak dvě minuty, po které budou mít Bílí Tygři přesilovou hru.

18:59
    Jakub Lev si odpyká trest za faul kolenem, kterým poslal k ledu Tomáše Hanouska. Liberec si tak v závěru třetiny zahraje přesilovku.

12:43
    Potrestaným hráčem je Jaroslav Vlach, který obdržel dvě minuty za hákování. Hradecká početní převaha začne po komerční přestávce.

06:29
    Mislav Rosandič se z pozice beka probojoval až před bránu a předvedl nebezpečné zakončení, při kterém rozhodčí viděli faul Marka Mazance, když při zákroku vyjel z brány. Hradecký gólman je potrestán dvěma minutami za podrážení, trest za něj odsedí Radek Smoleňák.

00:51
    Hradečtí hokejisté si zahrají přesilovou hru, za sekání je vyloučen Michal Birner.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 42. Jergl (Hronek, Cingel), 48. Smoleňák (Blain, Cingel), 51. Lev (V. Růžička, Hronek), rozh. náj. Kelly Klíma – 27. Průžek (Gríger), 47. Birner (Lenc, Bulíř), 57. Bulíř (Lenc, Birner)