Bordeaux – Nice 0:0 (kon.) | Angers – Brest 3:2 (kon.) | Dijon – Montpellier 2:2 (kon.)
Monaco – Štrasburk 3:2 (kon.) | Nîmes – Lens 1:1 (kon.) | Lorient – Lyon 1:1 (kon.)
Remeš – PSG 0:2 (kon.)
FC Lorient
1:1 (0:0)
Olympique Lyon
Neděle 27.09.2020, 17:00 • Stade du Moustoir (Kapacita: 14 340) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (18:57:18)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:7.

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli dnes po většinu zápasu lepším týmem, ale zvítězit se jim nepodařilo. Na branky jsme si dnes museli počkat až do druhého poločasu, kdy se v 63. minutě trefil Wissa. Jeho gól musel být ještě přezkoumán u videa, ale nakonec platil. Zhruba o deset minut později hosté dokázali vyrovnat, když se krásně trefil Dubois. Hosté poté ještě víc zatlačili svého soupeře, ale druhou branku už vstřelit nedokázali.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Paul Nardi (FC Lorient).

90+5
    Běží nám poslední nastavená minutka utkání.

90+4
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Stav je stále nerozhodný 1:1.

90+3
    Le Goff se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale Lopese překonat nedokázal.

90+3
    Dubois nedokázal odcentrovat z pravé strany hřiště a hrát tak mohou domácí.

90+2
    Bruno napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře, ale jeho slabý pokus nenadělal Nardimu větší potíže.

90+2
    Hosté jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Wissa se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Pierre-Yves Hamel, přichází Franklin Wadja.

89
    Bard vypálil z hranice vápna, ale branku vůbec netrefil.

88
    Dembélé nedosáhl na centrovaný míč z levé strany hřiště a míč tak končí jen v zámezí.

87
    Hosté jsou momentálně aktivnější směrem dopředu. Domácí se převážně jen brání, jako tomu bylo po většinu dnešního zápasu.