Hoffenheim – Bayern 4:1 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 1:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
4:1 (2:1)
Bayern Mnichov
Neděle 27.09.2020, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:30:10)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:12. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 15:11.

Velké vítězství je na světě, když Hoffenheim rozcupoval hráče z Bayernu Mnichov poměrem 4:1!
    Do utkání vstoupili domácí velice dobře a v 16. minutě se prosadil domácí Bičakčić. Netrvalo to dlouho a ve 24. minutě přidal branku do sítě hostů Dabbur. Nakonec se sice ve 36. minutě dočkali také hráči Mnichova, když snížil Kimmich.
    Také druhá polovina zápasu byla velice atraktivní a po šancích na obou stranách se v 77. minutě trefil Kramarić a vrátil tak dvoubrankového vedení na domácí stranu. Hosté sice měli ke konci tlak, ale v 90+1. minutě získal Hoffenheim penaltu, kterou proměnil právě Kramarić a bylo definitivně hotovo.

90+4

90+4
    Andrej Kramarić útočil na hattrick, ale zakončit se mu nepovedlo podle představ.

90+3
    Bayern sice ještě zkouší něco vymyslet, ale zakončení Müllera uvnitř vápna skončilo vedle brány.

90+2
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, jelikož TSG vede už 4:1! K exekuci pokutového kopu se postavil ANDREJ KRAMARIĆ, který vypálil dělovku do levé strany pod horní tyč a Neuer nedokázal zasáhnout.

90+1
    Žlutou kartu dostává Manuel Neuer za faul uvnitř vápna a také Jérôme Boateng za předešlý nedovolený zákrok.

90
    Byla nařízena penalta pro Hoffenheim. Ihlas Bebou fantasticky prošel přes dva hráče a následně se dostal také přes Neuera, který jej ale poslal k zemi uvnitř vápna!

90
    Neuer byl skoro až na polovině hrací plochy a Ihlas Bebou mohl s obtížemi vystřelit do prázdné brány, ovšem míč mu sjel z nohy.

89
    Kadeřábek dělal znovu obrovské problémy Daviesovi, který musel běžet s míčem až k vlastní brance. Skvělý výkon českého reprezentanta.

88
    Po šanci Bayernu přišel protiútok Hoffenheimu, ale zakončení Kramariće šlo nad bránu Neuera!

87
    Kimmich tentokrát odcentroval míč z pravé strany, ale pouze do rukou připraveného gólmana Baumanna.

87
    Bayern nyní drží soupeře pod tlakem, ale Hoffenheim hraje skvělý zápas a nyní se dobře brání.

86
    Alphonso Davies se snažil projít z levé strany, ale obránce TSG si s ním poradil a vytlačil jej mimo hrací plochu.

85
    Pavel Kadeřábek si stáhl k zemi Lewandowského, což sudí viděl a také odpískal.

85
    Domácí si málem vykombinovali obranu Bayernu, ale Bebouovu přihrávku zblokoval obránce Bayernu.

84
    Andrej Kramarić se uvnitř vápna dostal opět ke střele, ale tentokrát v těžké pozici napálil pouze mnichovského obránce.

83
    Sedmnáctiletý Jamal Musiala si to z pravé strany namířil do vápna, ale jeho následnou přihrávku zblokovala obrana TSG.

Michal Raška

Branky: 16. Bičakčić (Geiger), 24. Dabbur, 77. Kramarić (Bebou), 90+2. Kramarić (pen.) – 36. Kimmich (T. Müller)

Karty:   20. Geiger (HOF), 28. Baumgartner (HOF), 45+2. Kramarić (HOF) – 90+1. Neuer (BAY), 90+1. J. Boateng (BAY)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – S. Posch, Vogt, Bičakčić (39. Skov) – Akpoguma, Geiger (59. Bebou), Samassékou, Kadeřábek – Baumgartner (59. Gaćinović), Kramarić, Dabbur (80. Grillitsch).
    Náhradníci: Pentke – Bebou, Belfodil, Bruun Larsen, Gaćinović, Nuhu, Grillitsch, Klauss, Skov.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard (58. Goretzka), J. Boateng, Alaba, A. Davies – Kimmich, Tolisso (72. Musiala) – Gnabry, T. Müller, Sané (72. Coman) – Zirkzee (57. Lewandowski).
    Náhradníci: Ulreich – Coman, Goretzka, Lucas Hernández, Lewandowski, Javi Martínez, Musiala, Richards, Süle.

Rozhodčí: Brand – Kempkes, Gerach