Hvězda Praha – Liberec 0:0 (odl.) | Kladno – Chomutov 0:0 (odl.) | Vítkovice – Havířov 3:0 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 0:0 (odl.) | Třemošná – PZ Kladno 0:0 (odl.) | Motor ČB – Pardubice 0:0 (odl.)
Vsetín – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Poruba – Přerov 2:4 (kon.) | Olomouc – Třinec 4:6 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 2:5 (kon.) | Sparta – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Zlín 4:5 (0:1 po s.n.)
Tábor – Slavia 1:8 (kon.) | Technika Brno – Kobra 6:4 (kon.)
HC Sparta Praha
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 01.10.2020, 18:00 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • Extraliga dorostu • Skupina Střed

38:27
    Sparta právě vstřelila branku!
    S hosty to začíná vypadat hodně špatně, po velmi solidní první třetině nyní v té druhé inkasují už počtvrté! Obrana Brodu se rozpadla a do bezprostřední blízkosti Havlíkovy svatyně se protáhl LUKÁŠ NOVÁK, který zakončením zvyšuje náskok domácích na 4:0. Havlík byl bezmocný. Asistence: Lukáš Kalný, Andrej Fábry.

36:47
    Nedáš? Dostaneš! Nepsané hokejové pravidlo opět vystrčilo růžky, Sparta se z následného protiútoku prosazuje a necelé čtyři minuty před koncem druhé části jde do tříbrankového vedení! Havlík musí pryž ze své klece lovit po trefě JAKUBA ŽMOLY! Asistence: Martin Klička.

27:36
    Jeden z hostujících hráčů na střídačce frustrovaně klepl hokejkou do lavice, Holešovičtí rychle odskakují do dvoubrankového trháku! Z pravé strany se prosadil LUKÁŠ KALNÝ, který se tak zapisuje na střeleckou listinu dnešního duelu – 2:0! Bez asistence.

26:54
    Rychlá akce vede k první brance Sparty, která tak na konci sedmadvacáté minuty otevírá skóre! Podél mantinelu se za modrou čáru protáhl DAVID SENČÁK, který najel do prostoru mezi kruhem a brankovištěm a zakončil. Havlíkovy pak střela smolně propadla skrz výstroj do klece! Asistence: Tomáš Bartoň.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 27. Senčák (Bartoň), 28. Kalný, 37. Žmola (Klička), 39. Novák (Kalný, Fábry)

HC Sparta Praha: Hrabal (Dlouhý) – Klička, David (C), Ludvík, Bartoň, Menzel, Port – Novák, Bareš (A), Vašíček, Odehnal, Červenka, Fábry, Kalný (A), Valach, Pražák, Stepanchuk, Žmola, Senčák.
    BK Havlíčkův Brod: Havlík (Beran) – Chymo, Bezpalec, Doskočil, Kuchta (C), Doležal, Vaněček – Netolický, Matýs, Kubant, Teplý, Janko, Prchal, Krejčí (A), Bačkovský, Machovský, Hrdlička, Prášek (A).

Rozhodčí: Květoň – Žídek, Hlinka.