Ath. Bilbao – Cádiz 0:1 (kon.) | Sevilla – Levante 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Barcelona 0:3 (kon.)
Granada – Osasuna 0:0 (odl.)
Celta de Vigo
0:3 (0:1)
FC Barcelona
Čtvrtek 01.10.2020, 21:30 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 4. kolo

Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (23:47:55)

Barcelona se v závěru zatáhla. Soustředila hlavně na obranu. Domácím pomohlo hlavně střídání Nolita, který zlobil hosty na levé straně. Po jeho pokusu dorážel Baeza s přispěním teče Roberta do horní tyče. To byla asi největší domácí šance v tomto duelu.

Nicméně i o desíti vstoupila Barcelona velice dobře do druhého poločasu a diktovala tempo hry po vyrovnané první půli, kdy skórovala ze své jediné střely na branku. Navíc se uklidnila druhým gólem, kdy Messi obešel dva hráče, odcentroval svou slabší pravačkou a Olaza si srazil jeho centr k přední tyči.

Barcelona může slavit! Po 3,5 letech vyhrála na hřišti Celty Vigo a zvládla i druhý duel v letošní sezoně. Jedinou kaňkou pro hosty je vyloučení Lengleta ze 43. minuty.

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 22:10.

90+5

90+5
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Všechno to začalo skvělým průnikem Messiho, který se zbavil prvního hráče a pak si kopl míč mezi dalšími dvěma obránci v levé polovině vápna. Za Villara ještě zaskočil spoluhráč. Nicméně balón se odrazil na pravou stranu a SERGI ROBERTO křižným halfvolejem nad levou rukou vybíhajícího brankáře skóroval pod víko. Murillo se ještě snažil hasit situaci na čáře, ale byl bez šance.

90+3
    Frenkie de Jong (Barcelona) ukončil kombinaci Celty a domácí Beltrán prohrál jeden na jednoho, všechno řešil držením protihráče za cenu žluté karty.

90+2
    Trincão (Barcelona) naběhl na pravou stranu do druhé vlny, ale zradil jej první dotek s míčem.

90+2
    Při centru z pravé strany pohlídala hostující defenziva Minu na kratší tyči.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90+1
    Pedri (Barcelona) vybojoval faul na svou osobu po ztrátě Celty.

90
    Celta drží míč před šestnáctkou soupeře, ale je to bez zakončení na branku.

89
    Hosté odkopli míč na pravé straně, Messi následně napadal Murilla a pomohl si nedovoleným zákrokem zezadu.

88
    Néstor Araujo (Celta de Vigo) prodloužil centr hlavou vedle vzdálenější tyče, Neto nebude nikam spěchat.

88
    Celta získala presinkem Miny z levé strany rohový kop.

87
    Sergio Busquets (Barcelona) fauloval Aspase, který si přehazoval míč na středu vlastní obranné poloviny na pravou nohu.