Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
Sporting Charleroi
1:2 (0:2)
KKS Lech Poznaň
Čtvrtek 01.10.2020, 19:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Evropská liga (předkola) • Play-off

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:55:12)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:5.

Je konec! Lech Poznań nakonec zvládl utkání na půdě Sportingu Charleroi a vítězí 2:1. Polský celek tak postupuje do základní skupiny Evropské ligy! Polský celek přestál aktivní pasáž domácího mužstva a poté dvakrát udeřil. Deset minut před přestávkou se šťastnou střelou prosadil Ramirez! Jeho kousek pak v závěru poločasu napodobil Puchacz. Krátce po změně stran měli domácí penaltu, ale Rezaei nechal vyniknout Bednarka. Poté dokázal snížit Fall a belgický celek ještě živil naději na postup. Hosté navíc dohrávali v deseti, ale domácí už další branku nepřidali.

90+5

90+4
    Domácí posílají jeden centr za druhým, ale obrana Poznaně zvládá závěrečné minuty dnešního souboje s velkým přehledem.

90+3
    Hosté si znovu pomohli dlouhým odkopem míčem na polovinu soupeře. Domácí Sportingu už moc času na vyrovnání nezbývá.

90+2
    Fall byl pozdě v souboji na levé straně a musel si pomoci nedovoleným zákrokem. Polský celek tak může rozjet další akci.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Nicholson trefil obránce hostujícího celku šlapákem a dostává žlutou kartu.

89
    Fall si naběhl na další přetažený centr z pravé strany a zakončoval ve skluzu! Bednarek jeho ránu skvělým zákrokem vyrazil mimo tři tyče!

88
    Poznań zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Domácí brankář vystartoval mezi hlavičkáře a míč bez problémů vyboxoval do bezpečí.

87
    Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů polského celku zůstává po souboji ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.

86
    Fall si ve vápně počkal na přetažený centr, jenže rána z voleje mu vůbec nesedla a míč skončil v rukavicích pozorného Bednarka.

85
    Domácí celek stupňuje svůj tlak, nicméně všichni fotbalisté Poznaně už čekají na hranici velkého vápna a odvracejí jeden centr za druhým.

84
    Mohlo být vyrovnáno! Po prudkém centru z levé strany hlavičkoval v dobré pozici Willems, jehož pokus orazítkoval horní tyč!

83
    Fall si na levé straně skvěle pokryl míč tělem a byl faulován. Rozhodčí prohřešek dobře viděl a nařídil rozehrávku přímého kopu pro domácí celek.

82
    Domácí Hendrickx trefil jednoho z hostujících hráčů kolenem a může být rád, že si nevykoledoval žlutou kartu. Poznań však bude rozehrávat.

81
    Po zajímavě sehraném rohovém kopu se o zakončení hlavou pokusil Willems, jehož pokus skončil daleko od branky hostujícího celku.

80
    Domácí Sporting zahrával přímý kop, ale obrana polského celku dokázala prudký přízemní centr odvrátit na rohový kop.