Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
FK Sarajevo
0:1 (0:0)
Celtic Glasgow
Čtvrtek 01.10.2020, 20:00 • Bilino Polje • Evropská liga (předkola) • Play-off

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Celticu, který díky jediné brance postupuje do základní skupiny Evropské ligy. Úvod druhého poločasu se hodně podobal celému prvnímu dějství, i tentokráte jsme sledovali hodně nezáživnou podívanou. To zlomilo až úvodní branka, o kterou se postaral hostující Edouard. Najednou byl k vidění o něco lepší fotbal, Celtic měl celou řadu možností navýšit své vedení, avšak se mu to nakonec nepovedlo. (21:52:26)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:12.

90+3

90+2
    Celtic v závěru zápasu zkušeně drží míč daleko od své branky, což mu pochopitelně vyhovuje. Před malým momentem sice fauloval Brown, Duffy však odvrátil do bezpečí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Jeremie Frimpong (Celtic FC).

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o postupujícím se zdá být rozhodnuto. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

87
    Frimpong dokázal zpracovat těžkou nahrávku, avšak míč mu přesto uskočil daleko do zámezí. Oremus se ihned ujal autového vhazování, které poslal na Sušiće.

86
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Ryan Christie, přichází Olivier Ntcham.

85
    Střídání v týmu FK Sarajevo: ze hřiště odchází Andrej Dokanović, přichází Ivan Jukić.
    Střídání v týmu FK Sarajevo: ze hřiště odchází Matthias Fanimo, přichází Krste Velkoski.

83
    Další sympatické zakončení tentokráte předvedl hostující Ajer, který nechal vyniknout domácího brankáře Kovačeviće. Následovat bude další rohový kop.

82
    Do konce tohoto zápasu zbývá posledních deset minut hry, Sarajevo tak musí pořádně zabrat. Domácí jsou s míčem na útočné polovině, Barkas čeká na zákrok.

81
    V posledních minutách konečně sledujeme relativně pohlednou podívanou. Po dalším zablokovaném centru rozehrával roh Christe, který našel pouze brankáře.

80
    Z dobré vzdálenosti od branky rozehrával standardní situaci domácí Pejović, který to zkoušel přímo na branku. Jeho rána skončila na dobře postavené zdi.

79
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Odsonne Edouard, přichází Patryk Klimala.

78
    Hlavní sudí byl velice pozorný, všiml si totiž u středového kruhu nedovoleného zákroku v podání hostujícího Taylora. Naopak na zemi se zjevil Oremus.

77
    Poté následoval odkop od domácí branky, který Kovačević zkoušel poslat daleko na druhou stranu. Střídající Handžić ovšem neuspěl v souboji s protihráčem.

76
    Jeho centr ovšem dosedl na hlavu Duffyho, který se i tentokráte dokázal dostat nejvýše do vzduchu, avšak důrazná hlavička skončila na pozorném brankáři.