Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
Dinamo Brest
0:2 (0:0)
PFK Ludogorec Razgrad
Čtvrtek 01.10.2020, 20:00 • GOSK «Brestkiy» • Evropská liga (předkola) • Play-off

S konstatováním, že Ludogorec Razgrad s českým trenérem Pavlem Vrbou splnil cíl alespoň v podobě kvalifikace do základních skupin Evropské ligy, když v play-off vyhrál na hřišti Dinama Brest 2:0, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (21:51:21)

Červené karty: 0-0.

Po nezáživném prvním poločasu, kde stála za řeč jen šance Keșerüa z konce poločasu, nám oba týmy nabídly hezkou druhou část. Velice aktivní byl opět Keșerü, jenž měl jakožto forvard Razgradu na konci šedesáté minuty dvě velké šance, ale ani jednu neproměnil. Domácí mohli jít do vedení v 70. minutě, ale Kačeridi po rohu trefil hlavičkou jen tyč a poté do volné branky neusměrnil míč Kiki.

To se Brestu stalo osudným. V 73. minutě totiž Keșerü potáhl míč po levé straně do vápna a výborně nahrál na hranici penalty pro Elvise Manua, jenž se nemohl mýlit. O šest minut déle si tento střídající hráč v situaci tři na dva poradil s obráncem, přihrál pro Higinio Marina Escavyho a ten ranou pod víko pečetil jako další střídající hráč dnešní zápas pro svěřence Pavla Vrby – 0:2.

90+3

90+3
    Sergej Krivec byl na placu jen 13 minut, ale stihl si vykoledovat žlutou kartu za faul na Menezese Santanu.

90+1
    Rohový kop za Brest rozehrál Kisljak, který našel Krivece, ale tomu střela nesedla a je z toho jen odkop od branky.

90
    Z levé strany si do velkého vápna naběhl Ikoko. Možná trošku unáhleně vzal odpovědnost na sebe a zkusil střelu po zemi na bližší tyč, kterou Sergej Ignatovič bez potíží lapil.

90
    Nyní už zbývá jen dořešit, kolik nastavených minut dá sudí nad rámec základní hrací doby. Tipuji tak dvě.

88
    A střídání číslo tři přichází na řadu i u Dinama Brest. Roman Juzepčuk dnes dohrál a místo něj jde na závěr zápasu Kirill Pečenin.

88
    Poslední střídání hostí. Cauly Souza odchází ze hřiště a nahradí jej Jordan Ikoko.

86
    Pavel Vrba tak pomalu může spřádat plány na základní skupinu Evropské ligy, kde by teoreticky ve skupině mohl potkat i Liberec. Sparta a Slavia se zřejmě Razgradu vyhne, neboť pražské celky budou patrně ve stejném výkonnostním koši.

84
    Hráči v bílém sice prohrávají 0:2, ale ještě se nevzdávají. Další střela, tentokrát v podání Gordejčuka, a Iliev musel být zase pozorný.

83
    Na druhé straně zkusil střelu zpoza vápna Kisljak, ovšem Ilieva, který si po dlouhé době připisuje zákrok, překonat nedokázal.

83
    Agilní Manu mohl přidat další branku, nicméně z levé strany a z trošku velkého úhlu si na Ignatoviče nepřišel.

81
    Možná už trošku z frustrace zkosil David Teklo Tweh li kousek za půlkou Marina Escavyho a vidí naprosto jasnou žlutou kartu.

80
    Arťom Bykov jde ze hřiště a místo něj na posledních deset minut nastoupí Sergej Krivec.
    79. Marin ESCAVY - 0:2

79
    Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
    Domácí již otevřeli hru, což byla voda na mlýn pro hostující hráče. Ti si nyní ve vápně dělali, co chtěli. Po situaci tři na dva dostal do vápna přesnou přihrávku střídající Manu, který šikovně zasekl míč. Poté ho přihrál na HIGINIO MARINA ESCAVYHO, jenž si balon dal trošku do vzduchu a poté ho nekompromisně napálil pod břevno. Další střídající hráč, další branka. Asistence: Elvis Manu.

77
    Claudiu Keșerü má odpracováno. Hrál dnes slušně, vytvořil si i několik šancí, ale u útočníka je měřítko jejich proměňování a to se mu nepovedlo ani jednou. Zařídil tak alespoň přesnou kolmici na zatím jedinou branku dnešního špílu. Vzápětí jde z placu, kde ho nahradí Higinio Marin Escavy.