Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
Standard Lutych
3:1 (0:1)
MOL Fehérvár FC
Čtvrtek 01.10.2020, 20:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Evropská liga (předkola) • Play-off

Standard Lutych v tomto zápase sice prohrával o jednu braku po prvním poločase, ale ve druhé části zápasu dokázal utkání díky aktivní hře otočit. Ve druhém poločase se Lutych prosadil třikrát, a tak vyhrává tento mač 3:1 a postupuje do základní skupiny Evropské ligy. Amallah vstřelil dva góly, oba z pokutových kopů. (21:55:16)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 15:16.

90+6

90+5
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení, Nikolov následně pálil mimo.

90+3
    Žlutou kartu dostává Négo (MOL Fehérvár FC).

90+3
    Négo z hostujícího celku si v souboji s domácím Amallahem pomohl nedovoleně, rozehrávat tak budou domácí.

90+2
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.

90+1
    Domácí vybojovali rohový kop, Fai centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu MOL Fehérvár FC: ze hřiště odchází Houri, přichází Hodžić.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává. K postupu míří domácí.
    85. Selim AMALLAH - 3:1

85
    Standard právě vstřelil branku!
    S přehledem proměnil pokutový kop domácí hráč. Svou druhou branku v zápase dává SELIM AMALLAH. Tentokrát poslal míč pod horní tyč.
    83. Stopirův faul.

83
    Pokutový kop pro domácí. Stopira v pokutovém území fauloval soupeře, tím byl Balikwisha.

82
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Carcela, přichází Shamir.

81
    Bamgboye byl pomezním sudím nachytaný v postavení mimo hru.

80
    Desetminut hry zbývá do konce zápasu, Amallah se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus končí brankář.