Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
7:2 (4:1)
Maccabi Haifa
Čtvrtek 01.10.2020, 21:00 • Tottenham Hotspur Stadium • Evropská liga (předkola) • Play-off

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (22:55:33)

Fauly: 8:8

V neobyčejnou přestřelku se proměnilo utkání play-off Evropské ligy mezi Tottenhamem a Maccabi Haifa. Z vítězství 7:2 a z postupu do skupiny se radují hráči Spurs. Už po prvním poločase vedli domácí 4:1. Na branku Kanea reagoval vyrovnáním Chery, ale Spurs kontrovali Lucasem a dvěma góly Lo Celsa. Na začátku druhého poločasu snížil z penalty na 2:4 Rukavytsya, ale v 55. minutě se taktéž z penalty prosadil Kane, který o dvacet minut později uzavřel hattrick. V závěru zápasu ještě vstřelil gól z penalty střídající Alli a uzavřel skóre na 7:2.

90+4

90+3
    V poslední minutě nastavení ještě Maccabi jednou zaútočilo, branku Harta už ale neohrozilo.

90+2
    Dele Alli je v úvodu sezony v nemilosti Josého Mourinha a spekuluje se dokonce o jeho odchodu z klubu. Dnes se prosadil poprvé v sezoně a šanci nastoupit jako střídající hráč tak využil skvěle.
    90+1. Dele ALLI - 7:2

90+1
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Penaltu si vzal na starosti právě DELE ALLI a nezaváhal, ze svého pohledu vypálil doprava, zatímco Cohen se vrhl na opačnou stranu.

90+1
    Nastavují se tři minuty.
    90. Druhá penalta pro Tottenham!

90
    Planić fauloval Deleho Alliho a Tottenham bude kopat ještě jednu penaltu!

88
    Aškenází se už ve dvou zápasech předkola Evropské ligy dokázal trefit, je tak trochu překvapivé, že dnes začal na lavičce a dostal příležitost až v závěru za rozhodnutého stavu.

87
    Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Muhammad Abu Fani, přichází Juvál Aškenází.

86
    Odpověď nám dal okamžitě Chery, který z levé strany střelou po zemi prověřil Harta.

85
    Tottenham už si užívá závěrečné minuty a postup do Evropské ligy mu už neuteče. Nechme se překvapit, zda ještě uvidíme nějakou akci před oběma brankami.

83
    Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Dolev Haziza, přichází José Rodríguez.

82
    Další ránu z dálky vyzkoušel Donyoh, ale ani on přesný nebyl.

81
    Abu Fani napálil míč tradičně z velké dálky, ale tentokrát mu střela nesedla a byla hodně nepřesná.

79
    Pro Harryho Kanea, který krátce po svém třetím gólu vystřídal, se jednalo už o patnáctý hattrick v kariéře, z toho dvanáctý v dresu Tottenhamu.

Petr Sumbal

Branky: 2. Kane, 21. Lucas, 37. Celso, 40. Celso, 56. Kane (pen.), 74. Kane, 90+1. Alli (pen.) – 17. Chery, 52. Rukavytsya (pen.)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:8.
    Tottenham Hotspur: Hart – Doherty, Sánchez, Alderweireld, Davies – Winks – Hojbjerg (62. Sissoko), Lo Celso (46. Alli) – Bergwijn, Kane (75. Reguilon), Lucas
    Náhradníci: Alli, Aurier, Lamela, Lloris, Ndombele, Reguilon, Sissoko

Maccabi Haifa: Cohen – Arad (71. Donyoh), Habaši, Planič – Habouka, Lavi, Abu Fani (87. Aškenází) – Chery, Rukavytsya, Haziza (83. Rodríguez)
    Náhradníci: Aškenází, Donyoh, Gershon, Keouf, Meir, Nachmani, Rodríguez

Rozhodčí: Buquet – Debart, Gringore