Kluž – KuPS 3:1 (kon.) | Ararat-Armenia – CZ Bělehrad 1:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Flora 3:1 (kon.)
Liberec – APOEL 1:0 (kon.) | Malmö – Granada 1:3 (kon.) | Charleroi – Lech Poznaň 1:2 (kon.)
Rosenborg – Eindhoven 0:2 (kon.) | Beer Ševa – Plzeň 1:0 (kon.) | Legia – Karabach 0:3 (kon.)
FK Sarajevo – Celtic 0:1 (kon.) | Dinamo Brest – Ludogorec 0:2 (kon.) | Standard – Fehérvár 3:1 (kon.)
Kodaň – Rijeka 0:1 (kon.) | Dundalk – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Young Boys – Tirana 3:0 (kon.)
Basilej – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Rangers – Galatasaray 2:1 (kon.) | AEK Atény – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Sporting – Linz 1:4 (kon.) | Rio Ave – AC Milán 2:2 (8:9 po pen.) | Tottenham – Maccabi Haifa 7:2 (kon.)
Sporting Lisabon
1:4 (1:1)
LASK Linz
Čtvrtek 01.10.2020, 21:00 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Evropská liga (předkola) • Play-off

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:52:33)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 0:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:22.

Je dobojováno. Sledovali jsme zápas, který nakonec diváky určitě nenudil. Po prvním poločase hrál Sporting s Linzem 1:1, ale ve druhém dějství rakouský celek jasně dominoval, svému soupeři nastřílel další tři branky a nakonec po vítězství 4:1 postoupil do základní skupiny Evropské ligy. Sporting tedy v pohárem překvapivě končí! Nutno ale dodat, že Linz postoupil zcela zaslouženě, protože dnes byl lepším týmem.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Pote (Sporting Lisabon).

90+3
    Utkání se už pouze dohrává. Hostující celek si užívá postupový výsledek.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Michorl, přichází Grgic.

85
    Do zakončení se na druhé straně dostal Šporar, ale s jeho pokusem si pozorný Schlager poradil.

83
    Další skvělá přihrávka za obranu a Plojer se objevil zcela sám před brankářem, ale branku nakonec těsně minul!

81
    Hosté zahrávali rohový kop, ale z něho nic nebylo a stav utkání se tentokrát nemění. Je před námi posledních zhruba deset minutek.

79
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Nuno Santos, přichází Antunes.

78
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Filipović, přichází Andrade.

77
    Po zisku míče šli domácí hned dopředu, ale jejich snažení zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

75
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Gruber, přichází Plojer.

74
    Hosté se samozřejmě stále tlačí dopředu, jsou jasně lepší a diktují tempo hry.

72
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Nuno Mendes, přichází Šporar.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek, o postupujícím je nejspíše rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.