Třinec – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Olomouc – Liberec 0:2 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 6:7 (1:3 po s.n.)
Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (po pr.) | Pardubice – Vítkovice 4:3 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš. Ačkoliv měli Boleslavští v prodloužení obrovský tlak, podařilo se ujet LUKÁŠI VOPELKOVI, který překonal Jana Růžičku a rozhodl o dvoubodovém zisku pro zlínský celek. Asistence: Antonín Honejsek.

62:47
    Conor Allen z pravého kruhu těsně minul. Následovala ještě jedna střela domácích, ale výborný Daniel Huf svým již 49. zásahem v zápase svůj tým znovu podržel.

61:33
    David Šťastný z pravého kruhu trestuhodně netrefil odkrytou bránu.

61:00
    Do Ševcovy střely si velice obětavě lehl David Nosek, který se svíjí na ledě v bolestech, hosté tak hrají už několik sekund prakticky ve dvou.

59:31
    Oddechový čas pro domácí.

51:00
    Teprve potřetí v tomto zápasu putuje zlínský hráč na trestnou lavici. Za sekání byl na dvě minuty vykázán Daniel Gazda (ZLN). Středočeši tak mají příležitost rozhodnout zápas.
    47:43 Oscar FLYNN - 2:2

47:43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí vyrovnávají. Z kruhu překonal brankáře Zlína střelou z první k pravé tyči OSCAR FLYNN. Asistence: Pavel Kousal.

37:18
    Zlín si svou aktivitou a důrazem před brankářem vysloužil faul domácích. Za nedovolené bránění odjel dvouminutový trest odpykat Jakub Strnad (MBL).

29:39
    Na dvě minuty za nedovolené bránění byl rozhodčími vykázán kapitán Mladé Boleslavi Martin Ševc (MBL).

26:35
    Sám na branku ujížděl Antonín Honejsek, ve svém samostatném nájezdu se mu ale nepodařilo gólmana překvapit. Janu Růžičkovi tak nenadělal výraznější potíže.
    15:45 Jakub KOTALA - 1:2

15:45
    Pohotová střela JAKUBA KOTALY přináší domácím snížení. Boleslavský útočník si sjel k levé tyči, odkud se trefil do vzdáleného rohu Hufovy branky. Gólman se nestačil přemístit. Kotala se v Tipsport extralize prosadil gólově po více než třech letech. Asistence: Martin Pláněk, Joona Jääskeläinen.

14:13
    Puk už byl v brankovišti, přičemž Daniel Huf z něj byl povyjetý, přesto se domácím nepodařilo dostat k dorážce.

07:59
    Hosté si dlouho přesilovku nezahráli. Po chvíli byl totiž vyloučen na dvě minuty za hákování Antonín Honejsek (ZLN).

07:38
    Za vysokou hůl byl dvěma minutami potrestán Jakub Strnad (MBL).
    06:06 Dalibor ŘEZNÍČEK - 0:2

06:06
    Berani sehráli situaci po vhazování výborně. Podařilo se jim účinně stínit gólmanovi a po střele zhruba od modré čáry tečoval v kruhu puk za Růžičkova záda DALIBOR ŘEZNÍČEK. Asistence: Jakub Šlahař, Pavel Sedláček.

03:42
    Je tu první vyloučení tohoto klání, a to na straně středočeského celku. Menší trest za nedovolené bránění si odjel odpykat Matyáš Hamrlík (ZLN).
    00:24 Jiří KARAFIÁT - 0:1

00:24
    Berani se dostávají do bleskového vedení. V rohu kluziště vybojovali puk a po střele JIŘÍHO KARAFIÁTA skončil kotouč za Růžičkovými záda. Asistence: Bedřich Köhler.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 16. Kotala (Pláněk, Jääskeläinen), 48. Flynn (P. Kousal) – 1. Karafiát (Köhler), 7. Řezníček (Šlahař, P. Sedláček), 64. Vopelka (Honejsek)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Ševc (C), Pláněk (A), Bernad, Fillman, Šidlík, Allen, Hrbas – Lunter, Cienciala, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil (A), Kotala – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Ferenc, Řezníček, M. Novotný, Žižka (C), Nosek (A), Gazda, Hamrlík – J. Ondráček, Karafiát, Köhler – Vopelka, Honejsek, Okál – Šlahař, P. Sedláček, Sebera – Václavek, Poletín, Kubiš (A).

Rozhodčí: Hejduk, Šindel – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: hráno bez diváků