Motor ČB – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 02.10.2020, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Juniorská liga akademií • 15. kolo

V dnešním utkání vítězí a dva body do tabulky bere domácí celek HC Dukla Jihlava. V prodloužení svým gólem rozhodl Tomáš Chlubna.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (20:05:54)

61:59
    Dukla právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ CHLUBNA se dostal k odraženému kotouči po zákroku Švančary a doklepnout ho do odkryté klece za jeho záda už mu nedělalo žádný problém. Tímto gólem zajistil pro svůj tým druhý bod z dnešního zápasu.

61:14
    Třinec již nyní v plném počtu.

60:51
    Brož trefuje tyč ze stejné pozice, ze které už dnes jednou v přesilové hře skóroval!

60:05
    Dukla se ujímá kotouče po buly a ihned míří do útočného pásma. Stále plyne trest Čmiela ze třetí části.

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla ani na jedné straně. V CZ LOKO Aréně se rozhodně v prodloužení nebo následně v samostatných nájezdech.

60:00

59:38
    Sražená střela Judy končí v ochranné síti. Vhazovat se bude na pravém kruhu před brankou Ocelářů.

59:16
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Čmiel – 2 min., podrážení).

58:40
    Jihlava nyní drží Třinec v zámku a ostřeluje Švančaru jak to jen jde.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Pětník měl na hokejce vyloženou šanci, která by jeho tým dostala před koncem třetí třetiny do vedení. Křižnou přihrávku na pravý kruh vyřešil střelou z první, Krejčí se ale stihl přesunout a drží stále nerozhodný stav 2:2!

55:50
    Kerber se pokusil o střelu z modré, ta skončila ale opět ve výstroji obránce Třince.

53:20
    Barák si vybruslil s kotoučem na holi na mezikruží, ke střele se už ale kvůli dotírajícím obráncům Třince k jeho smůle nedostal.

52:45
    Kotouč po odrazu ve středním pásmu končí až na střídačce Dukly.

51:55
    Dukla se po delší době dostává do útočného pásma.

50:40
    Přečíslení tři na jednoho hasí Krejčí svými betony!

Milan Horák

Branky a nahrávky: 5. Vyvial (Doležal), 8. Brož (Zedek, Chlubna), 62. Chlubna (Čermák) – 24. Geidl (Čmiel, Petrovský), 38. Moškoř (Wardas)

HC Dukla Jihlava: Krejčí (Pulda) – Rašín, Zeman, Zedek, Sapík, Macek, Kerber – Chlubna, Juda, Čermák – Fiala, Rauš, Brož – Zdarsa, Doležal, Vyvial – Barák, Melenovský, Pavelec
    Trenér: Štěpán Moravec

HC Oceláři Třinec: Švančara (Švehlák) – Cienciala, Homola, Kubíček, Kareš, Kyselý, Marcinko – Čmiel, Przybyla, Pětník – Matěj, Pindel, Geidl – Petrovský, Moškoř, Jobánek – Wardas, Mikler, Procházka
    Trenér: Jiří Juřík

Rozhodčí: Ondráček – Komínek, Kráľ