Vyškov – Zlínsko 3:1 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Kroměříž 1:2 (kon.) | Rosice – Uničov 1:1 (kon.)
Uh. Brod – Znojmo 3:2 (kon.) | Vrchovina – Ostrava B 3:2 (kon.)
MFK Vyškov
3:1 (1:1)
FC Zlínsko
Sobota 03.10.2020, 10:15 • Stadion za Parkem (Vyškov) • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou. (12:08:27)

Je konec. Rozhodčí nenastavil ani minutu a rovnou tak ukončil tento zápas. Vyškov nakonec vítězí, a to poměrem 3:1. I přesto, že se Otrokovice dostali do vedení, tak tlak domácích nedokázali ubránit. Ve druhém poločase nadešla nejdříve penalta, kterou ale Ondřej Vintr neproměnil. Pár minut na to se již domácí radovali, a to po gólu Oleksandra Pernatskyie. Poslední třetí gól vsítil kapitán Michal Klesa, jenž byl zvolen hráčem utkání. I hosté však měli v druhém poločase pár šancí, ty buď však ale likvidoval Sova, nebo putovaly mimo. Vyškovští tedy putují na první pozici, zatímco Otrokovice spadly o jednu příčku na 8. místo.

90+0

89
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr, přichází Murányi.

87
    Otrokovice zahrávali ještě rohový kop, jenž směřoval do středu vápna, o vše se tam ale postaral brankář Sova.

86
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Jambor, přichází John.

84
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen dočkali! Vše začalo střelou z kopačky čerstvého Nieslanika, kterou brankář Gröger pouze vyrazil. Díky tomu se míče na hranici malého vápna zmocnil MICHAL KLESA, jenž prostřelil brankáře z poměrně velké úhlu.

83
    Na středu hřiště nastal další faul ze strany Otrokovic. Vyškov bude mít k dispozici volný kop.

82
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Dekleva.

81
    Přímý kop na sebe vzal kapitán Adam Jasenský, jenž zkusil střelu přímo, akorát mířil nad.

80
    Martin Schlehr bojoval v brankovišti Vyškova, jenže ani z velké blízkosti se mu nepodařilo přes obranu Vyškova zakončit. Mrzet ho to však moc nemusí, neboť jeho tým bude zahrávat přímý kop z cca 20 metrů!

79
    Tak jsem to nejspíše zakřikl, do hry nakonec přichází Nieslanik, místo střelce vyrovnávací branky Pavla Simra.

78
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Simr, přichází Nieslanik.

77
    Domácí si se střídáním dávají poměrně na čas. Přeci jen mají na střídačce jen 4 hráče i s brankářem. Uvidíme, kdy se trenér Trousil pro tento krok rozhodne.

76
    Štěpán Přikryl dokázal nacentrovat z levé strany, ovšem nikdo ze spoluhráčů se mu v šestnáctce nenabídl, domácí ho tak odvrátili zpět.

75
    Dittmer se pokoušel projít přes dva hráče Otrokovic, ti mu však vystavili poměrně slušnou stopku a k míči se tak vrací hosté.

74
    Nepadne. Michal Klesa tentokrát nezakončoval rovnou na branku a zkoušel tak centr do chumlu, ten mu však nevyšel neboť do toho dal příliš velkou razanci.

72
    Jan Koňařík fauloval na hranici brankoviště, Vyškov tak bude mít velkou příležitost z přímého kopu. Padne branka?

70
    Vyškovu se nakonec podařilo vstřelit branku a byl to i právě Michal Klesa, ovšem jeho radost mu ihned zkazil pomezní sudí svým praporkem.