Slovácko B – Vel. Meziříčí 8:0 (kon.) | Zlín B – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | D. Benešov – Olomouc B 1:0 (kon.)
FC Dolní Benešov
1:0 (1:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 04.10.2020, 14:00 • Stadion Dolní Benešov • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (15:53:07)

Je dobojováno. Dolní Benešov zvládl těžké utkání a doma porazil béčko Sigmy Olomouc, když o vítězství domácích rozhodl v prvním poločase Daniel Skroch.

90+1

87
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Diblík, přichází Hapal.

87
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Gorčica, přichází Foitzik.

80
    Žlutou kartu dostává Adamík (SK Sigma Olomouc B).

77
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Gebauer, přichází Adamík.

68
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Musila, přichází Kubík.

66
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Romaněnko, přichází Dolba.

57
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Baďura, přichází Grečmal.

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Neuer, přichází Hausknecht.

46

45+1

41
    Žlutou kartu dostává Šíp (SK Sigma Olomouc B).

15
    Dolní Benešov právě vstřelil branku!
    Domácí celek se po patnácti minutách dostává do vedení. Úvodní branku tohoto utkání vstřelil DANIEL SKROCH!

1

FC Dolní Benešov: Chvěja – Alhassan, Romaněnko, Moravec (C), Krejčí, Pecuch, Gebauer, Gorčica, Skroch, Musila, Karčmář
    Náhradníci: Býma, Dolba, Adamík, Nyanzu, Kubík, Foitzik, Baránek

SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Diblík, Neuer, David (C), Grygar, Bednár, Fiala, Galus, Baďura, Šíp, Radič
    Náhradníci: Kotouč, Hapal, Hausknecht, Grečmal, Vitásek

Rozhodčí: Mrázek – Drozdy, Tomanec.

Dnešní duel se nakonec dnes hrát nebude! Odehraje se až zítra, startovat bude ve 14:00.

Olomouc na tom také není zrovna růžově, ale je to přece jen lepší než její dnešní soupeř. Na svém kontě má po osmi zápasech deset bodů a v současné době ji patří dvanáctá pozice. Třináct branek se jí podařil vstřelit, stejný počet také inkasovala. Sigma porazila jen dva týmy, a to Uničov a Hlučín. V posledním zápase remizovala na hřišti Nového Města na Moravě.