Jablonec B – Ml. Boleslav B 2:1 (kon.) | Velvary – Dukla B 3:1 (kon.) | Ústí n/O – Živanice 0:1 (kon.)
FK Jablonec B
2:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav B
Sobota 03.10.2020, 10:15 • Areál Břízky • Česká fotbalová liga (B) • 7. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek soboty. (12:35:21)

Je dobojováno. Béčko Jablonce nakonec potvrdilo roli favorita a Mladou Boleslav B bez zraněného kanonýra Angelozziho doma porazilo 2:1, když o vítězství domácího výběru rozhodla v nastaveném čase druhého poločasu střídající posila z Ghany Ali–Abubakar.

90+2
    90+1. Torfiq ALI-ABUBAKAR - 2:1

90+1
    Jablonec B právě vstřelil branku!
    Obrat je dokonán! V první nastavené minutě se domácí prosazují a je jasné, že dnes získají všechny tři body. O vítěznou branku se postaral TORFIQ ALI-ABUBAKAR.

87
    Žlutou kartu dostává Šimek (FK Mladá Boleslav B).

84
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Langhamer, přichází Tvaroh.

75
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Munzar, přichází Štěpánek.

74
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Mašek, přichází Havlina.

65
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Velich, přichází Vošahlík.
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Jovović, přichází Ali – Abubakar.

65
    Žlutou kartu dostává Podzimek (FK Jablonec B).

63
    Žlutou kartu dostává Jovović (FK Jablonec B).

62
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Moravčík, přichází Alhassan.
    59. Nikolas DANÍČEK - 1:1

59
    Po téměř hodině hry se domácí celek dočkal vyrovnávací branky, když se prosadil NIKOLAS DANÍČEK.