Jablonec B – Ml. Boleslav B 2:1 (kon.) | Velvary – Dukla B 3:1 (kon.) | Ústí n/O – Živanice 0:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1 (0:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 03.10.2020, 15:00 • Ústí nad Orlicí, tráva • Česká fotbalová liga (B) • 7. kolo

Branka Lukáše Kopeckého rozhodla tento zápas. Hostující celek díky brance ze 76. minuty vyhrává toto utkání na půdě Ústí nad Orlicí. (16:57:09)

90+4

90+2
    Dvě minuty z nastaveného času jsou pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí mají mírnou převahu, ale na nějakou výraznější šanci čekají.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Filip Pánek.

88
    Obrana Živanic zatím hraje pozorně, Živanice se brání zodpovědně.

86
    Domácí celek se pokouší hrát aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím marně.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, mnoho šancí momentálně k vidění není.

84
    Domácí celek se dostal do střelecké pozice, ale rána končí vedle branky. Vykopávat bude hostující gólman.

82
    Jiskra se pokouší něco vymyslet na útočné polovině hrací plochy, ale do střelecké pozice se domácí nedostali.

81
    Domácí celek se ubránil akci soupeře, vykopávat bude brankář Jiskry Ústí nad Orlicí.

80
    Domácí gólman bude rozehrávat od své banky, sledujeme klidnější pasáž hry.

79
    Hostující celek hraje aktivně, snaží se něco vymyslet na útočné polovině hrací plochy.

77
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Tomáš Pinkava.
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Adam Zavřel, přichází Jiří Gašpar.

76
    Živanice právě vstřelily branku!
    Hostující celek se patnáct minut před koncem zápasu dostává do vedení. Prosazuje se LUKÁŠ KOPECKÝ.

75
    Domácí hráči se musí nyní bránit tlaku soupeře, Jiskra se dokázala ubránit, a tak se směr hry otáčí.

72
    Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, ale míč kryje brankář. Ten následně rychle rozehrál.

71
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Petr Falta, přichází Matěj Krátký.

70
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází David Pánek, přichází Pavel Štěpánek.