Kadaň – Benátky n/J 4:3 (3:2 po s.n.) | Sokolov – Prostějov 5:2 (kon.) | Šumperk – Frýdek-M. 5:0 (kon.)
Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 03.10.2020, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Juniorská liga akademií • 14. kolo

Skončilo utkání mezi domácí Duklou Jihlava a AZ Heimstaden Havířov. Po 60 minutách se za stavu 2:2 v CZ LOKO Aréně prodlužovalo. Rozhodující gól na 2:3 si připsal Jan Vašenka.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne! (14:06:54)

64:49
    Havířov právě vstřelil branku!
    11 vteřin do konce prodloužení a radují se hosté! Kapitán JAN VAŠENKA dostal kotouč na mezikruží od Mastiče, položil si Krejčího na led a střelou do odkryté klece zajistil svému týmu druhý bod z dnešního zápasu! Asistence: Maxim Mastič.

63:38
    Fědor měl na holi rozhodující gól, když obdržel přihrávku na pravý kruh, kde nebyl nikým hlídaný. Střela mu však nesedla a zamířila přesně doprostřed branky, kde byl připravený Krejčí!

63:05
    Střela skončila až v ochranné síti za Krejčího klecí. Vhazovat se bude na levém kruhu.

62:50
    Havířov nyní u kotouče v útočném pásmu.

61:50
    Doležal se dostal ke střele z mezikruží, Zlatnický vyráží kotouč do rohu.

61:10
    Rauš se dostává po levém křídle do útočného pásma.

60:30
    Havířov již v plném počtu.

60:05
    Domácí jsou u kotouče po vyhraném buly a stále běží trest Fědora ze třetí třetiny.

60:01

Dukla ve třetí třetině srovnala na 2:2 a dnešní utkání rozhodne opět jako včera prodloužení nebo samostatné nájezdy. O vyrovnání se postaral ve 44. minutě Sapík.

60:00

59:00
    Chlubna našel křižnou přihrávkou na pravém kruhu Judu, ten ale nestihl vypálit z první a Zlatnický kotouč vyráží do rohu.

58:30
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Fědor – 2 min., podrážení).

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:45
    Hra je nyní rozkouskovaná chybami na obou stranách. Třetí třetina se blíží ke konci a v CZ LOKO Aréně je stále nerozhodný stav. Ani jeden z celků nechce udělat chybu.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 30. Juda (Rauš, Chlubna), 44. Sapík (Zdarsa) – 25. Thiel (Petriska, Hledík), 28. Pavlačka (Kubík), 65. Vašenka (Mastič)

HC Dukla Jihlava: Krejčí (Černý) – Rašín, Zeman, Zedek, Sapík, Macek, Kerber – Chlubna, Juda, Brož – Fiala, Rauš, Vyvial – Barák, Doležal, Pavelec – Čermák, Melenovský, Zdarsa
    Trenér: Štěpán Moravec

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Kuboš, Fědor, Korýtko, Ketner, Zmarzlák, Thiel – Petriska, Mastič, Gergel – Vašenka, Becher, Pastor – Špaček, Byčkov, Bochnak – Pavlačka, Hledík, Kubík
    Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Marek – Měkýš, Otáhal