Hr. Králové B – Pardubice B 2:2 (1:4 po pen.) | Chlumec n/C – Zápy 2:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 4:2 (kon.)
Brozany – Zbuzany 3:0 (kon.)
Slovan Liberec B
4:2 (1:1)
FK Přepeře
Neděle 04.10.2020, 10:15 • Městský stadion, Liberec • Česká fotbalová liga (B) • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (12:06:49)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý ofenzivní zápas, který nakonec dopadl lépe pro béčko Slovanu Liberec. To ještě dvacet minutek před koncem prohrávalo, ale nakonec zabralo a svého soupeře porazilo 4:2. Nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože domácí byli lepším týmem.

90+2

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Yuzvak, přichází Daněk.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kazda, přichází Knobloch.

85
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Elbel.
    83. Matyáš KAZDA - 4:2

83
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    A je to 4:2! Po rychlé kombinaci se do vápna dostal kapitán MATYÝŠ KAZDA, který nádherným technickým pokusem poslal míč přesně do šibenice!

82
    Ale ani z něho se žádný z hráčů nedostal do zakončení.

81
    Rohový kop pro Přepeře.

80
    Zhruba deset minutek mají hosté na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem.

78
    Hosté se ale dokázali ubránit.

77
    Rohový kop pro Slovan.

76
    Domácí jsou na koni, na trávníku nyní dominují a stále se tlačí dopředu.
    74. Elvis MASHIKE - 3:2

74
    A po pár minutách jdou domácí dokonce do vedení! Po centru z levé strany zůstali dva domácí hráči zcela osamoceni ve vápně hostů a ELVIS MASHIKE nechytatelnou dělovkou překonal brankáře!

72
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Zaradny, přichází Volf.

72
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Jaroš.

Jakub Kopřiva

Branky: 8. Yuzvak, 69. Kim, 74. Mashike, 83. Kazda – 17. Martan (pen.), 51. Martan

Karty:   43. Novotný (PRP), 50. Ježek (PRP), 62. Vaníček (PRP), 65. Zaradny (PRP)

Slovan Liberec B: Hasalík – Bína, Yuzvak (87. Daněk), Kosek (71. Gembický), Michal, Kazda (C) (87. Knobloch), Dvořák, Šulc, Cancola, Jugas, Mashike
    Náhradníci: Kim, Polyák, Gembický, Daněk, Knobloch, Mečíř, Hnízdil

FK Přepeře: Truksa – Novotný, Venc, Tvaroha, Vaníček (85. Elbel), Pavlata (C), Sedláček, Zaradny (72. Volf), Bulíř (72. Jaroš), Martan, Ježek (58. Synek)
    Náhradníci: Vrána, Kvesic, Jarosz, Synek, Elbel, Kvesič, Volf

Rozhodčí: Švagr – Krejsa, Cichra