Wolfsburg – Augsburg 0:0 (kon.) | Bayern – Hertha 4:3 (kon.)
VfL Wolfsburg
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Neděle 04.10.2020, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 3. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:5. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:13. (17:29:44)

Ve Wolfsburgu branka v utkání 3. kola německé nejvyšší soutěže nepadla. Domácí po vyřazení z play-off Evropské ligy v Aténách zaznamenali v bundeslize třetí remízu, Augsburg po dvou vítězstvích poprvé ztrácí body, ovšem dnes musí být s bodem spokojenější. Více šancí bylo rozhodně na kopačkách domácích, jedinou trefu do sítě však odvolal v prvním poločase videorozhodčí a tu největší zastavil Gikiewicz. Celkově se hrál na bundesligové poměry spíše podprůměrný fotbal a výsledek 0:0 asi dění na hřišti vystihuje nejlépe.
    Z trojice českých fotbalistů v kádru Augsburgu se nikdo na hřiště nepodíval. Morávek nebyl nominován, Koubek a Suchý zůstali na lavičce a při dnešním výkonu Gikiewicze se první jmenovaný musí připravit na delší posezení na tomto neoblíbeném místě.

90+5

90+4
    Na bránu „Fuggerstadtu“ přiletěl další hrozivý míč z přímého kopu, vyskočil na něj nejvýše domácí Brooks, jenže při hlavičce neseřídil mířidla.

90+4
    Žlutou kartu dostává Jeffrey Gouweleeuw (FC Augsburg).

90+3
    Napotřetí si již míč stahuje bezpečně Rafał Gikiewicz.

90+3
    Z opakovaného rohu reklamuje Ohis Uduokhai, že se míče cestou za čáru dotknul jako poslední wolfsburský hráč, ale rozhodčí ukazuje na třetí roh.

90+2
    Nebezpečný roh skočil o trávník a z metru raději hlavičuje nad břevno vlastní brány Alfred Finnbogason.

90+1
    Caligiuri ani na několik pokusů neprostrčil míč do vápna svého bývalého klubu. Sérii hlavičkových soubojů vyhráli domácí.

90+1
    Sudí Zwayer nastavuje pět minut. Přesně takový úsek dělí Wolfsburg od třetí remízy v řadě a Augsburg od první bodové ztráty.

90
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Carlos Gruezo, přichází Reece Oxford.

90
    Na počátku poslední minuty ukazovali v souboji Lacroixe s Jensenem na zemi oba hráči, že si ten druhý počínal nedovoleně.

88
    Ruben Vargas vyvezl míč a hrál to na roh, centr o Otávia vyústil jen v autové vhazování.

87
    Wolfsburg je v náporu, Iago na tyči uklízí před Brooksem na roh.

86
    Odražený míč z tlačenice skočil před Brookse, který dělovkou jen sestřelil jednoho z bránících hráčů.

85
    Chystá se standardka ve prospěch Wolfsburgu. Bude to spíše na centr z levé strany.

82
    Guilavogui ztratil míč uprostřed hřiště, čerstvý Finnbogason pláchl Brooksovi a z prostoru mezi malým vápnem a penaltovou značkou prověřil Casteelse, který první ostrý zákrok v celém zápase zvládl!