North wings Ústí – Black Dogs Budweis 1:3 (kon.) | Engineers Prague – HC MUNI 3:6 (kon.) | Riders Univerzita Pardubice – HC UP Olomouc 1:5 (kon.)
BO Ostrava – UK Kings Prague 4:3 (po pr.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
UK Kings Prague
Pondělí 05.10.2020, 20:00Univerzitní liga ledního hokeje • 2. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:08:37)

Domácí Ostrava nakonec slaví triumf nad rivaly z Karlovy univerzity. Domácí celek totiž vlétl do prodloužení v lepším rozpoložení. Úvodní střely sice byly nepřesné, ale po minutě a půl se přesnou ránou prosadil Kryštof Fejko, který se stal hrdinou domácího mužstva.

61:30 Kryštof FEJKO - 4:3

61:30
    Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Je rozhodnuto! Bonusový bod nakonec bere domácí celek! Ostrava si v úvodu prodloužení vypracovala obrovský tlak, který přesnou střelou zužitkoval KRYŠTOF FEJKO! Asistence: Patrik Gola.

60:38
    Další zakončení od modré čáry prolétlo kolem levé tyče a odrazilo se od zadního mantinelu na hůl obránce hostů.

60:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Akce Ostravanů ale skončila nepřesnou přihrávkou.

60:01

Základní hrací doba končí! Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! Domácí dokázali vyrovnat hned v úvodu třetí části, kdy se prosadil Pawliczek! Devět minut před koncem dokonce poslal Ostravu do vedení Kovalski, jenže za hosty vyrovnal Ćmelja! O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

60:00

59:33
    Pozorný musel být také domácí brankář, který si hravě poradil s pokusem z pravé strany ledové plochy.

59:15
    Zadáci domácího celku rozjeli jednu z posledních akcí dnešního souboje. Nakonec střílel Gelnar, ale hostující brankář jeho pokus vykopl.

58:28
    Gřesík dostal prostor na levé straně, nicméně nikdo v oranžovém jeho průnik nepodpořil a hosté získali puk pro sebe.

58:05
    Beran získal puk za domácí klecí, jenže jeho přihrávka mezi kruhy byla velmi nepřesná a skončila u připraveného obránce.

57:28
    Kovalski se před brankou tlačil k přihrávce z rohu útočného pásma, nicméně jeho zakončení skončilo nad brankou.

57:00
    Do konce základní hrací doby zbývají tři minuty. Hosté se snažili zaútočit po levém křídle, ale přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.

56:20
    Také domácí brankář nyní předvedl dobrý zákrok, když reflexivně vykopl ránu z pravé strany ledové plochy.

55:32
    Hostující brankář už ležel na zádech, jenže osamocený hráč domácího celku nad ním nepřizvedl puk do sítě!

55:05
    Pražané pokračují v tlaku a znovu se usadili v útočném pásmu. Obránci domácího mužstva naopak skvěle brání.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Gelnar (TS), 41. Pawliczek (Dýrr), 51. Kovalski (Janiczek), 62. Fejko (Gola) – 11. Glitta (Velas), 35. Svoboda (Rubeš, Duben), 55. Čmelja

BO Ostrava Vítkovice Steel: Ovčaři (Vedra) – Hranoš, Gřesík, Ščurek, Szturc, Štěpán, Ficek, Janiczek, Baca (C) – Fejko, Bernát, Pawliczek, Kovalski, Dýpr, Adamczyk, Gelnar (A), Žídek, Richtár, Gola, Sysala (A), Béreš
    UK Kings Prague: Mašek (Novák) – Šimánek, Hanuš, Bořík, Dlabola, Steklík, Beran, Klinger, Duben – Velas, Svoboda, Rudolph, Mach, Bečka, Halberštát, Glitta, Škoda, Čmejla, Rubeš

Rozhodčí: Rapák – Tvrdý