Chabarovsk – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 2:3 (1:3 po s.n.) | Jokerit – Spartak Moskva 7:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 2:0 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 0:5 (kon.)
po s.n. (1:3)
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 06.10.2020, 14:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

Československá stopa v utkání

Adam Liška (CER) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:11 (17:15:00)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 29:43.
    Zblokované střely – 14:14.
    Vyloučení – 8:8.
    Využití přesilovek 0/8 – 0/8.
    Vhazování – 45:28.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Čerepovce, kterému se povedlo svého soupeře porazit výsledkem 3:2. Severstal nejprve vyrovnal v průběhu třetí třetiny, načež měl ke konci periody k dispozici přesilovou hru, jenomže tu nezužitkoval. I v prodloužení byl výrazně aktivnější právě Severstal, nicméně o osudu tohoto zápasu rozhodly až nájezdy, ve kterých se hosté prosadily hned třikrát.

65:00 Jegor MOROZOV - 2:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je JEGOR MOROZOV.

5. série
    1:3
    Morozov mohl rozhodnout o osudu tohoto zápasu, což se mu také povedlo. Na kličku do bekhendu Krasotkin ani tentokráte nedosáhl.
    Alexandr ŠAROV

4. série
    1:2
    Nůž na krku měl domácí Šarov, který pro změnu našel místečko mezi betony Šugajeva.
    Vladislav KODOLA

4. série
    0:2
    Kodola to myslel chytře, jenomže bekhendem nenašel místečko mezi betony brankáře.
    Jegor MILOVZOROV

3. série
    0:2
    O snížení se tak pokoušel domácí Milovzorov, který po rychlém manévru pálil do připraveného Šugajeva.
    Roberts BUKARTS

3. série
    0:2
    Šanci dostal také Bukarts, který kličkou do bekhendu našel recept na brankáře Krasotkina.
    Viktor KOMAROV

2. série
    0:1
    O vyrovnání se tak pokoušel domácí Komarov, kterému bekhendové zakončení nevyšlo.
    Kirill ADAMČUK

David Suchý

Branky a nahrávky: 31. Česalin, 32. Šarov (Ilja Morozov, Milovzorov) – 11. Petunin (Lalonde), 48. Petunin (Kodola), rozh. náj. J. Morozov