Jekatěrinburg – Barys 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Kunlun 4:2 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 1:4 (kon.)
Minsk – Soči 1:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
HK Soči
Středa 07.10.2020, 18:30 • Minsk Arena, Minsk • KHL

48:25
    Prince svou holí přitáhl Minejev a odpyká si trest za podrážení.

38:03
    Hráčská lavice Dinama dělá velkou hrubku. Domácí nastoupili v pěti lidech a musí vyslat svého zástupce na trestnou. Bude jím Drozdov a Minsk čekají perné chvíle v dvojnásobném oslabení.

36:56
    Rob Klinkhammer si nedal pozor na hraní vysokou holí. Domácí se znovu dostávají do početně nevýhodné situace.

30:40
    Skutečně, Minejev se neubránil podrážení Prince a je tu další šance na korekci skóre.

23:09
    V útočném rohu se otočil Dmitrij Bujnickij a Amir Garajev má na svědomí faul. Dvě minuty za držení.

17:07
    Ansel Galimov předvedl sebevědomou jízdu v útočném pásmu. Zastavil ho až Ilja Usov, jenže hrál proti pravidlům. Dvě minuty za podrážení.

10:59
    Rob Klinkhammer odhodil soupeře při útočné snaze a dostává dvě minuty za hákování.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 32. Klinkhammer (Prince) – 10. Ruděnkov, 12. Karjalainen (Nilsson, Miromanov)

HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Koljačonok, Znacharenko, Šinkevič, Jerjomenko, Solovjov, Denisov, Bogolejša – Drozdov, Klinkhammer, Paré – Lodnia, Šarangovič, Prince – Gorbunov, Protas, Alistrov – Martynov, Usov, Kogaljov – Bujnickij.
    HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišnyj, Miromanov, Miščenko, J. Alexandrov, Batyršin, Minejev, Sedov – Linus Johansson, Nilsson, Strömwall – Ruděnkov, Točickij, Šmeljov – Karjalainen, Kolgotin, N. Kvartalnov – Garajev, A. Galimov, Kukštel – Petkov.

Rozhodčí: Gamalej, Judakov – Šalagin, Strelcov