Lovosice – Dukla 28:28 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
28:28 (12:14)
HC Dukla Praha
Středa 07.10.2020, 18:00 • SH Chemik, Lovosice • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkujeme za pozornost, hezký zbytek večera. (19:56:42)

Oba týmy by se v dalším utkání měly střetnout s Frýdkem-Místkem. Lovosice teď o víkendu, Dukla za týden.

Lovosice jsou v dvanáctičlenné tabulce s pěti body na šesté pozici a mají oproti sedmé Dukle zápas k dobru.

HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha 28:28 (12:14)
    Nejvíce branek: Trkovský 10, Motl 7/1, Kupa 5/2 – Patzel 9/1, Zelenka 5, Klíma 4. Rozhodčí: Hanák Michal, Pavlíček Luboš. Sedmimetrové hody: 5/3 – 1/1. Vyloučení: 4:4. ČK: Kylíšek, Zourek (LOV).

Dukla začala v Lovosicích výborně a svůj náskok si po celý zápas udržovala. Ještě třináct minut před koncem vedli Pražané o čtyři branky, domácí se ale v samotném závěru herně zvedli a tři minuty před sirénou šli dokonce poprvé v utkání do vedení. V poslední minutě pak Lovosice za stavu 28:27 útočily, ale neprosadily se. Dukla si poté vyžádala oddechový čas, po němž zakončil ranou pod břevno duel Jonáš Patzel. Ten byl dnes tahounem svého celku a zajistil tak hostům alespoň remízu.

60
    Druhý poločas skončil. (28:28)
    60
    Jonáš Patzel už musel nutně střílet a napřáhl ze střední vzdálenosti. Balon zapadl pod břevno. (28:28)

60
    Stav se ale nezměnil. Je pískáno a domácí se musí rychle vracet na svou půlku. Dukla si následně bere oddechový čas. (28:27)

59
    Hosté se v útoku neprosadili. Kombinují znovu Lovosice, které mohou odskočit na rozdíl dvou branek! Nějakou minutu před koncem možná klíčový okamžik. (28:27)
    58
    Lovosice dlouze kombinovaly na polovině soupeře. Nakonec střílel se štěstím do branky Jan Kupa. Gólman si na balon sáhl, ten se ale došoural do sítě. (28:27)
    57
    Na druhé straně se před branku prodral David Šůstek a napravil své předešlé zaváhání. (27:27)
    57
    Jiří Motl posílá Lovosice do vedení! Důležitý okamžik! (27:26)

56
    David Šůstek pálil jen do nohy lovosického brankáře. Domácí mohou jít do protiútoku. (26:26)

56
    Vyloučení na obou stranách – na té domácí Jonsson, na hostující Patzel. Závěr duelu je poměrně vyhrocený. (26:26)
    55
    Na protějším konci palubovky pálil Maxmilian Jonsson z pravé strany do bližšího horního růžku. (26:26)