Mostečtí Lvi – Bílina 0:0 (odl.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 0:0 (odl.) | Trutnov – Nová Paka 0:4 (kon.)
Vel. Meziříčí – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 0:0 (odl.)
Písek – Cheb 0:0 (odl.) | Kobra – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Tábor – Příbram 0:0 (odl.)
Řisuty – Klatovy 2:8 (kon.)
HC Kobra Praha
6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 07.10.2020, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 2. liga skupina Jih (ČR) • 6. kolo

54:00
    Bude se opakovat scénář ze druhé třetiny? Těsně po brance bruslařů je za napadení vykázán David Košťál (HBR), Kobra má tak šanci hostům vzít vítr z plachet.

52:21
    Filip Kafka (KOB) u střídaček zahákoval protihráče, za což si do statistik připisuje menší trest.

44:09
    Aleš Padělek (HBR) se vrací na trestnou lavici, kam byl rozhodčím tentokrát vykázán za podrážení.

40:35
    A Šebovi svěřenci dostávají šanci se opět prosadit, tentokrát je za hákování trestán Pavel Zvěřina (HBR).

34:46
    Braničtí mají šanci si čtyřbrankový náskok rychle vzít zpět, za držení jde ven veterán Aleš Padělek (HBR).

24:09
    Přesilovka Brodu končí předčasně, poprvé v dnešní bitvě se otevírají dvířka zase jeho trestné lavice. Tomáš Mlynář (HBR) jde ven za podrážení.

23:50
    Marek Ryzák (KOB) předčasně míří do sprch! Za zásah do hlavy nebo krku dostává 2+10 minut, za nesportovní chování dále trest do konce utkání! Na trestné lavici jej tak nahradí forvard Matyáš Hrubý.

14:22
    Další dvě trestné minuty do týmových statistik Kobry, za podrážení je trestán Marek Ryzák (KOB).

09:00
    Hosté mají šanci srovnat, za pozdní dohrání míří na dvě minuty na trestnou lavici Dominik Šteiner (KOB).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Zídek (Bříška, Šteiner), 13. Kafka (Zídek, Procházka), 19. Mucha (Novák), 21. Šťastný (Tondr, Bříška), 36. Procházka (Novák, Knesl), 41. Bříška (Steinocher, Tondr) – 35. Holenda (Dudycha, Čejka), 54. Holenda (Cachnín, Dudycha)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Dusil) – Holý, Šteiner (A), Steinocher, Procházka, Knesl, Ryzák, Pelant – Bříška (C), Hlinka, Heldák, Tondr, Mucha, Zídek, Hrubý, Šťastný (A), Novák, Kafka.
    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (21. Petržílka) – Krejčí, Kliment (A), Ludvík, Smutný, Vála, Benák, Dudycha, Zvěřina, Dvořák – Košťál, Čejka, Hrala, Cachnín, Mlynář, Kalač, Voříšek (C), Padělek, Holenda, Tecl.

Rozhodčí: Glanc – Žídek, Hlinka.