Trnava – Vlci Žilina 0:0 (odl.) | Humenné – Dubnica 0:0 (zruš.) | Levice – Spišská N. Ves 0:0 (odl.)
Pov. Bystrica – Skalica 3:2 (kon.) | Martin – SR 18 3:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HK Skalica
sk Středa 07.10.2020, 18:00 • Zimný štadión Považšká Bystrica • 1. liga (SR) • 2. kolo

Považská Bystrica zvíťazila nad Skalicou pomerom 3:2! (20:15:54)

59:27
    Považská Bystrica dala gól!

Krátko pred koncom tretej tretiny idú domáci opäť do vedenia! Autorom presného zásahu je JÁN ZLOCHA – 3:2!
    Asistencia: Lukáš Ďurkech, Juraj Ďurkech.

58:24
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Klučiar – 2 min., sekanie).

51:30
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Kotvan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:29
    Skalica dala gól!

Je vyrovnané! Hostia dokázali aj po druhýkrát vyrovnať a to opäť zásluhou MARTINA HUJSA – 2:2!
    Asistencia: Adrián Sloboda.

42:20
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Rapant – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine gól nepadol, aj naďalej tak platí stav 2:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:22
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Drevenák – 2 min., napadnutie).

29:19
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Kotzman A. – 2 min., nedovolené bránenie).

22:14
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Leško – 2 min., hákovanie).

22:06
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ligas – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vyhráva domáci celok 2:1! Druhá tretina sa začne približne o 18:51.