Rusko – Estonsko 4:0 (kon.) | Bělorusko – Kypr 1:2 (kon.) | Island – Itálie 0:0 (odl.)
Ukrajina – Rumunsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Gruzie – Švýcarsko 0:3 (kon.)
Srbsko – Polsko 1:0 (kon.) | Malta – Dánsko 1:3 (kon.) | Moldavsko – Německo 0:5 (kon.)
Švédsko – Lucembursko 4:0 (kon.) | Skotsko – Česko 2:0 (kon.) | Kosovo – Rakousko 0:1 (kon.)
Sev. Irsko – Finsko 2:3 (kon.) | Belgie – Wales 5:0 (kon.) | Portugalsko – Norsko 4:1 (kon.)
Kosovo
0:1 (0:0)
Rakousko
Pátek 09.10.2020, 19:00 • Fadil Vokrri Stadium (Priština) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

On-line přenos je u konce, děkujeme vám za pozornost. (21:13:29)

6. Andorra – 5 bodů (9:16), 7 zápasů

Na ME postoupí vítězové devíti skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Účast mají jistou pořadatelé Maďarsko a Slovinsko.

Dlouho bezbrankový zápas nakonec poznal svého vítěze. V 86. minutě vystřelil Rakousku veledůležité tři body Marco Grüll. Hrdina utkání přitom začal na lavičce a zvedl se z ní až po hodině hry. Svému kouči se tak odvděčil tím nejlepším možným způsobem.

Držení míče: 48% : 52%.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:5.
    Rohy: 0:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:9.

90+4

90+4
    Domácí se ještě ženou dopředu. Vyrovnat už ale nestihnou, protože zazněl závěrečný hvizd.

90+3
    Demir (Rakousko) chtěl po Dansově přímáku přidat pojistku, mezi tři tyče se však netrefil.

90+2
    Žlutou kartu dostává Kevin Danso (Rakousko).

90+1
    Rafet Prekazi je značně nervózní a dokonce začíná diskutovat se čtvrtým rozhodčím. Kosovskému kouči se zřejmě nezamlouval některý z osobních soubojů.

90
    Ještě tři minuty. Tolik času Laurent Kopriwa poskytl Kosovanům na vyrovnání.

88
    Žlutou kartu dostává Mirlind Daku (Kosovo).

87
    Kosovo se teď bude muset sakramensky snažit.
    86. Marco GRÜLL - 0:1

86
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Utrápené Rakušany spasil MARCO GRÜLL! Žolík trenéra Gregoritsche nastoupil v 61. minutě, aby o dvacet pět minut později zřejmě rozhodl o vítězství svého celku. A jak se gólová akce zrodila? Grüll dostal míč na pravou stranu vápna a posunul ho na Schmidta, ten mu balon zpětnou přihrávkou vrátil a Grüll ho pak nechytatelně zavěsil pod břevno. Jak jednoduché...

86
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Emanuel Aiwu, přichází Dario Maresic.

85
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Raguž, přichází Alexander Schmidt.