Ostrava – Blansko 4:1 (kon.) | Žižkov – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 3:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
4:1 (2:1)
FK Blansko
Pátek 09.10.2020, 10:30 • Bazaly, Ostrava • Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (12:16:16)

Výhru v dnešním utkání bere domácí Baník. Ten o výhře rozhodl až ve druhém poločase, který vyhrál 2:0 a navázal tak na výhru z první půle. Dvě branky si připsal srbský záložník Kuzmanovič, dále se prosadil Mena a Kaloč, za Blansko vyrovnal v 38. minutě Žák.

90

89
    Mena si opět postavil míč u praporku, ale jeho nevysoký centr nebyl pro hostující obranu problémem.

89
    Domácí tým si kopne ještě jeden rohový kop.

88
    Fleišman měl prostor na levé strany a zkusil odcentrovat do vápna. Tam nikdo nebyl a míč skončil mimo hřiště.

87
    Hosté rozehráli rychle a na krátko. Následný centr Klusáka do vápna byl hodně nepřesný.

86
    Faul Kaloče a Blansko si kopne přímý kop z hloubky hřiště.

85
    Kaloč dostal nahrávku do vápna přímo proti noze a nebál se vystřelit. Mířil ovšem hodně nad hostující branku.

84
    Následně se o centr z pravé strany pokusil Helebrand, ten byl ale hodně nepřesný.

83
    Krásná střela hostujícího Vasiljeva. Ten si navedl míč na střed hřiště a kousek za vápnem vystřelil. Jeho důrazný pokus skončil až na břevně.

81
    Nyní už poslal Tijani míč do sítě po centru z pravé strany. Domácí útočník však stál v ofsajdu.

80
    A opět ve velké šanci Tijani, který dostal míč za obranu a šel z úhlu sám na brankáře, poté si ale počkal na bránícího hráče a při střele ho trefil.

78
    Mena našel pěknou průnikovkou ve vápně Tijaniho, který už šel sám na branku, tu ale nedokázal trefit.

77
    Nakonec si míč postavil Fleišman a zkusil levačkou střelu na přední tyčku. Míč byl solidně kopnutý, ale skončil o kousek vedle branky.