Barys – Čerepovec 2:3 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Kazaň 3:2 (po pr.) | Omsk – Novosibirsk 4:0 (kon.)

Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Je konec, Jaroslavl v prodloužení dokonává obrat a připsuje si do tabulky bod navíc! Za hostující obranu se dvě minuty po startu nastavení protáhl ATTE OHTAMAA, jehož první zakončení sice Bočarov vyrazil, na následnou dorážku už ale nedosáhl! Sečteno, podtrženo – 3:2! Asistence: Artur Kajumov, Georgij Ivanov.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

42:45
    Ivan Muranov (DMS) je vyloučen za podrážení, Lokomotiv se už posedmé ujme početní výhody.

39:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny!

37:10
    Situace jde pro Dynamo od desíti k pěti, rozhodčí za sekání posílá na trestnou Dmitrije Kagarlického (DMS).
    36:51 Denis ALEXEJEV - 2:2

36:51
    Po rychlé akci domácích je vyrovnáno, tři minuty před koncem druhé části tak v Areně 2000 začínáme zase od nuly! Iljenko se chopil kotouče a zajel s ním za klec, odkud jej poslal před brankoviště DENISI ALEXEJEVOVI, a ten následně měl hodně jednoduchou práci – 2:2! Asistence: Arťom Iljenko.

33:35
    Jegor Zajcev (DMS) u mantinelu podrazil Kajumova, Jaroslavl čeká další početní výhoda.

27:43
    A do tří jdou zase hráči Jaroslavle! Tkačjovovi bude za vyhození puku mimo hrací plochu dělat na trestné lavici společnost útočník Pavel Kudrjavcev (JAR).

27:11
    Rozhodčí znovu vylučuje, tentokrát bude za krosček dvě minuty zpytovat svědomí Vladimír Tkačjov (JAR).
    26:48 Nikita ČEREPANOV - 1:2

26:48
    Arena 2000 vybuchla radostí, Lokomotiv v polovině sedmadvacáté minuty snižuje na rozdíl jediné branky! Z prostoru mezi modrou čarou a kruhem vypálil NIKITA ČEREPANOV, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:2! Asistence: Artur Kajumov.
    24:29 Dmitrij JAŠKIN - 0:2

24:29
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Moskvané početní výhodu rychle přetavují v gól a na začátku druhé třetiny vedou už o dvě branky! Přesně zamířil DMITRIJ JAŠKIN, který se tak svou jedenáctou trefou sezóny zapisuje do střelecké listiny dnešního utkání – 0:2! Asistence: Juuso Hietanen, Dmitrij Kagarlickij.

23:58
    Dynamo si poprvé zahraje přesilovku, s trestem za vysokou hůl míří ven Rušan Rafikov (JAR).

19:00
    Poslední minuta první třetiny!

18:50
    Korkšov se pokusil uklidit puk mezi pravou tyč a Bočarovův beton, gólman ale zareagoval včas!

17:36
    Oddechový čas pro hosty!

17:36
    Dynamo čeká další dvojnásobné oslabení, za podrážení jde na trestnou Oscar Lindberg (DMS).

17:07
    Lokomotiv má znovu ponechanou výhodu, to je neuvěřitelné! Tlak domácích graduje...

16:19
    Pozor, hosté jdou na minutu do tří! Dmitrij Kagarlickij (DMS) je trestán za nebezpečnou výstroj.

15:30
    Tarasov se ve vlastním oslabení dostal do úniku, z prostoru před brankou ale klec minul!

15:17
    Jegor Zajcev (DMS) na trestné frustrovaně nadává, sudím tam byl vykázán za držení.
    13:55 Jegor BRYZGALOV - 0:1

13:55
    Hosté se krátce po ubránění oslabení prosazují a na konci čtrnácté minuty odskakují do jednobrankového vedení! Kagarlickij našel před brankou volného JEGORA BRYZGALOVA, kterému zpoza klece poslal kotouč a forvard Dynama následně zamířil naprosto přesně – 0:1! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

12:08
    Uff, tohle nevidíme vůbec rádi! Projektil z modré čáry trefil Jaškina přímo do obličeje, český útočník nyní za doprovodu zdravotníka míří do kabiny! Doufejme, že bude v pořádku.

11:16
    Lokomotiv si po komerční pauze vyzkouší přesilovku, Ivan Muranov (DMS) jde ven za podrážení.

03:20
    Zničehonic se před Pasqualem zjevil Jefremov, jehož překvapivé zakončení ale minulo klec!

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 27. Čerepanov (Kajumov), 37. Alexejev (Iljenko), 63. Ohtamaa (Kajumov, Ivanov) – 14. Bryzgalov (Kagarlickij), 25. Jaškin (Hietanen, Kagarlickij)

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Misjul – Tkačjov (C), Kraskovskij, Korškov – Pääjärvi, A. Petersson, Lander (A) – Berjozkin, Kudrjavcev, Alexejev – Ivanov, Kajumov, J. Averin (A) – Iljenko.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, An. Sergejev, Mironov (C), J. Zajcev, Grigorjev, Volkov – Jaškin, Kagarlickij, Igumnov – O. Lindberg, Pulkkinen, Tarasov (A) – Jefremov, Alexejev, V. Kuljomin (A) – Kruglov, Bryzgalov, Pankratov – Muranov.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Sidorenko – Golovljov, Savenkov.

Diváci: 2 007