Lovosice – Frýdek-M. 32:33 (kon.) | Nové Veselí – Hranice 22:26 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 0:0 (odl.)
Zubří – Jičín 0:0 (odl.)
TJ Sokol Nové Veselí
22:26 (10:14)
TJ Cement Hranice
Sobota 10.10.2020, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 22:26 (10:14)
    Nejvíce branek: Kocich 6/4, Ptáčník 4, Dodica 4 – Fulneček 5, Zbránek 5, Indrák 4. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/1. Vyloučení: 6:7. (18:51:22)

Loučení s házenou tak Veselákům pořádně zhořklo. Za 12 minut startuje v hale souboj veselského béčka proti Vršovicím, tedy zápas druhé ligy, divize jihovýchod. To vám již ale na Onlajnech nepřineseme. Pokud vše dobře půjde, tak za dva týdny se vrátíme zpět ke sportu, aktuální situace však tomu ale nenahrává.

Do té doby se s vámi loučím. Užívejte zbytku víkendu a někdy příště se na vás budu těšit napočtenou, tentokrát snad již z nějakým způsobem zaplněné haly. Mějte se, v rámci aktuálních možností, krásně!

Veselí podruhé za sebou padlo na domácí půdě a Hranice si odtud po delší době odváží plný počet bodů! Ve druhém poločase Cement zpočátku nepolevoval a během prvních 15 minut se utrhl do sedmibrankového náskoku. Vypadalo to, že hosté už závěr zápasu dohrají poměrně v pohodě, opět ale platilo pravidlo blížící se konec = vyplouvání všech emocí na povrch. Oba celky šly do soubojů velmi podrážděně a rozhodčí měli co dělat, aby závěr zápasu zvládli v obstojné podobě.

Sokol měl dvě a půl minuty před koncem přesilovou hru po faulu Poláška a nadechl se až ke snížení na 22:25, v momentech, kdy se mohl přiblížit ještě více, tak neproměnil klíčové šance. Cement už pak závěr zápasu – i přes osobku domácích – dohrál zkušeně a odváží si tak odtud výhru 26:22.

Konec zápasu. (22:26)
    60
    Indrák nakonec dává pojistku na hranické dva body odtud, z Nového Veselí! (22:26)

60
    Polášek měl možnost to definitivně zabalit, ale z pravého křídla trefuje Studeného! (22:25)

60
    Tohle už Sokolu nevyjde. Další neúspěšné zakončení útoku a 50 sekund před koncem mají Hranice míč, navíc si berou oddechový čas! (22:25)

59
    Čadra šel zhruba z půlky hřiště sám na branku, ale Studený jej vychytal a drží akcie domácích! (22:25)
    59
    Štohanzl z pivota o břevno úspěšně zakončuje a Veselí hraje absolutní vabank přes osobní obranu! (22:25)
    59
    Zbránek povedenou souhrou, kterou zakončoval z pivota, pravděpodobně stvrzuje hostům dva body! (21:25)

58
    Hosté v pasivitě a závěr zápasu je strašně nervózní. Muchu vychytal Studený a šlo se na druhou stranu, jenže Dodica z pravého křídla napálil bližší tyčku hranické kasy! (21:24)
    57
    Kocich sedmičku dal a domácí cítí, že s tím mohou ještě něco udělat. (21:24)

57
    Absolutně nevybíravý zákrok předvedl Polášek na Dodicu, kterého nabral kolenem na nohu. Za tohle jsou automatické dvě minuty, navíc poté sedmička pro domácí! (20:24)
    56
    Dodica to vzal na sebe, zkusil jít jeden na jednoho, což vyšlo. Pak úspěšně zakončil a domácí jsou v laufu! (20:24)
    56
    S góly se tu teď roztrhl pořádný pytel, Ptáčník z levé spojky dává pátý zásah během necelých dvou minut. (19:24)
    55
    Domácí to ale nebalí, přecházejí rychle po rozehrávce do útoku a Dodica tam poslal další branku! (18:24)
    55
    Jenže hosté rychle kontrují. Fulneček zůstal viset sám na pivotu a využil toho beze zbytku. (17:24)
    54
    Melichar to vzal z pravé spojky na sebe a dokázal s vypětím všech sil poslat míč přímo do šibenice! (17:23)