Olomouc – Přerov 0:0 (odl.) | Liberec – Plzeň 1:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 0:0 (odl.)
Vsetín – Zlín 0:5 (kon.) | Tábor – Jihlava 1:5 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 5:6 (po pr.)
Třemošná – Liberec 0:0 (odl.) | Technika Brno – Pardubice 1:6 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Třinec – Havířov 1:3 (kon.) | Sparta – Kobra 5:1 (kon.) | Hvězda Praha – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Plzeň – Chomutov 0:0 (odl.) | Poruba – HK MD Šumperk 3:2 (kon.) | Slavia – Havlíčkův Brod 0:0 (odl.)
HC Sparta Praha
5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
HC Kobra Praha
Sobota 10.10.2020, 13:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Extraliga dorostu • Skupina Střed

56:24
    Malá naděje pro hostující Kobru. Autor hattricku Bogdan Stepanchuk (SPA) míří na lavici hanby za nebezpečnou hru vysokou holí a oslabuje svůj tým na dvě minuty.

51:31
    Sparťané budou mít velkou šanci navýšit svoje vedení. Na trestnou lavici totiž putuje útočník Kobry Jan Halfar (KOB), který dostává dvouminutový trest za sekání.

48:50
    Přesilová hra Kobry vydržela jen chvíli, jelikož Dzabrail Kalajev (KOB) se provinil nedovoleným bráněním a následující okamžiky stráví po boku časoměřičů.

47:27
    Po necelých osmi minutách třetí třetiny je tu další nedovolený prohřešek na straně domácích. Christián Menzel (SPA) usedá na trestnou lavici za hákování.

36:20
    Sparťané se budou muset počtvrté v tomto utkání bránit. Obránce Jan Ludvík (SPA) oslabuje svůj tým, jelikož inkasoval dvě trestné minuty za faul loktem.

26:48
    Jako první ve druhé třetině jdou pykat na trestnou lavici domácí. Dalším hříšníkem je útočník Cyril Valach (SPA), který vyfasoval dvě trestné minuty za faul kolenem.

19:09
    Hra čtyři na čtyři úvodní branku nepřinesla a těsně před koncem první třetiny se bude znovu vylučovat. Bogdan Stepanchuk (SPA) vyfasoval menší trest za sekání.

09:53
    V téže minutě však poprvé na trestnou lavici míří také domácí, konkrétně Sebastian Höll (SPA). Sparťanský útočník se provinil nedovoleným bráněním a už pyká.

09:34
    Braničtí jsou v první třetině až příliš nedisciplinovaní a výsledkem je další nedovolený prohřešek. Za katr opět putuje Adam Čečetka (KOB), tentokrát za faul loktem.

06:48
    Po skončení domácí přesilovky je tu další trest na straně hostí. Na lavici hanby tentokrát usedá útočník Patrik Bauer (KOB), jenž obdržel dvě minuty za sekání.

02:19
    Máme tady první vyloučení tohoto zápasu. Na trestnou lavici putuje útočník Kobry Adam Čečetka (KOB), který dostává od rozhodčích dvě minuty za pozdní dohrání.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 29. Stepanchuk (Fábry, Kalný), 40. Stepanchuk (Křišťan), 50. Fábry (Křišťan, Vašíček), 54. Stepanchuk (Fábry, Kalný), 56. Bartoň (Senčák) – 27. Šrámek (Bauer)

HC Sparta Praha: Hrabal (Dlouhý) – Klička, Nistribenko, Ludvík, Bartoň, Menzel, Port – Novák, Bareš (A), Vašíček – Odehnal, Červenka, Fábry – Křišťan, Kalný (C), Valach – Höll (A), Stepanchuk, Senčák.
    HC Kobra Praha: Iliev (60. Pejšová) – Novák, Frydrych (C), Šeba, Kalajev, Chytil, Nácovský, Seidler – Šrámek, Kovář, Halfar (A) – Bauer (A), Judiak, Příhoda – Uhlík, Lederer, Čečetka.

Rozhodčí: Hrdlička – Ganger, Kovář