Olomouc – Přerov 0:0 (odl.) | Liberec – Plzeň 1:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 0:0 (odl.)
Vsetín – Zlín 0:5 (kon.) | Tábor – Jihlava 1:5 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 5:6 (po pr.)
Třemošná – Liberec 0:0 (odl.) | Technika Brno – Pardubice 1:6 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 0:3 (kon.)
Třinec – Havířov 1:3 (kon.) | Sparta – Kobra 5:1 (kon.) | Hvězda Praha – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Plzeň – Chomutov 0:0 (odl.) | Poruba – HK MD Šumperk 3:2 (kon.) | Slavia – Havlíčkův Brod 0:0 (odl.)
HC RT TORAX Poruba
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Sobota 10.10.2020, 14:45 • Kooperativa Arena • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního dne a do dalších dnů přeji pohodou náladu. (16:51:26)

Snížení Mladých Draků v 51. minutě Patrikem Bařicou utkání zdramatizovalo, navíc měli hosté další početní výhody, ale do vyrovnání zápas nedotlačili. Body tak zůstávají na porubské půdě a za bojovnost i předvedenou hru i zaslouženě.

59:51
    Puk prošel až do třetiny Draků, ale domácí jej v moci nemají, takže gól do prázdné brány se nekoná.

59:34
    Šumperk hraje bez gólmana!

59:06
    Draci se osvobozují lehkým vyhozením.

58:07
    Seidenglanz nebezpečně vystřelil zpoza hráče. Drabčík instinktivně vytasil pravý beton.

57:37
    Kovalčík dostal naloženo, ale sudí Slováčka neposílá na trestnou. Bude se vhazovat po pravici Ondráčka.

57:26
    Po souboji Koudelného se Slabým končí puk mimo hřiště.

56:32
    Moravec se Stasiukem bojovali v rohhu šumperské třetiny o kotouč s Panáčkem a Čunátem. Sudí nakonec vykazuje hru do středního pásma

55:54
    Kroužení ve středním pásmu Draci hledají cestu do útočné třetiny. Nedaří se Zavoralovi ani Panáčkovi.

55:13
    Otočka porubského prvního centra Koudelného končí na betonu Ondráčka.

54:29
    Boje o střední pásmo jsou tvrdé. Zakusil to Compel po střetu s Koudelným.

53:58
    Díky střele Hlubučka se vhazuje po levici porubského gólmana.

53:37

53:20
    Šucha krouží pásmem, ale všichni jsou bez pohybu a v komorním duchu se asi ubrání domácí i tentorkát.

52:45
    Drabčík přerušuje hru po pokusu Panáčka.

51:58
    Střela Seidenglaze prošla brankovištěm a na mantinelu si jej sbírá Compel. Šumperk se ke střele ale nedostane. Puk vyváží Moravec.

51:37
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kalužík – 2 min., napadení).

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 6. Kalužík (Koudelný, Jánoš), 33. Fišara (Chudoba, Kovalčík), 37. Jánoš (Kalužík, Kršík) – 14. Slováček (Haas, Šucha), 51. Bařica (Compel)

HC RT TORAX Poruba: Drabčík (Chylík) – Chudoba, Kršík, Fišara, Borkovec, Kelnar, Michalčík – Janoš, Koudelný, Kalužík – Kovalčík, Moravec, Stasiuk – Janáček, Hradil, Konečný – Sczcesniak, Vizváry
    HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Valenta) – Slabý, Zavoral, Panáček, Hrdina, Compel – Jarmara, Hlubuček, Bařica, Peškar, Slováček, Tomeš, Krňávek, Seidenglanz, Netolický, Lichner, Haas, Čunát, Šucha

Rozhodčí: Novák – Klimek, Kapitanov