Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Chrudim – Kralupy n. Vltavou 3:0 (kon.)
konec
HC Chrudim
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 10.10.2020, 14:00Extraliga juniorů • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (16:12:50)
     
    57:17
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Štibran – 2 min., podrážení).
     
    51:16
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Stupka – 2 min., podrážení).
     
    50:19
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ADAM PALEČEK. Asistence: Adam Novotný.
     
    48:02
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (Jakubec – 2 min., hrubost).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:21
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Stupka – 2 min., vysoká hůl).
     
    37:50
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Bradáček – 2 min., nedovolené bránění).
     
    35:58
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Felcman.
     
    35:01
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Němec – 2 min., podrážení).
     
    32:47
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (Hrdlička – 2 min., vysoká hůl).
     
    31:17
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Drozda – 2 min., hákování).
     
    26:59
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MILAN HYKL. Asistence: Dominik Pejzl a Maxmilián Kadlc.
     
    26:17
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Václavík – 2 min., podrážení).
     
    22:50
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Drozda – 2 min., držení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    17:37
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Kučera – 2 min., podrážení).

    Jan Hochman

    Branky a nahrávky: 17. Hykl (Kadlc), 27. Hykl (Pejzl, Kadlc), 51. Paleček (Novotný)


    HC Chrudim: Kadlc (Batěk) – Pejzl, Obr, Jakubec, Prýl, Hebek (A), Pulpán, Nekvinda, Paleček, Hrdlička, Felcman, Novotný, Hykl (C), Pavlata
    HK Kralupy nad Vltavou: Milec (Krinwald) – Drozda, Šimůnek, Hes, Kapoun, Hájek, Kučera – Stupka, Marek, Binko, Kočí, Štibran (A), Náhončík, Šmíd, Němec (A), Václavík, Bradáček, Šilhavý, Januška (C)

    Rozhodčí: Mejzlík, Polák