Přerov – Slavia 4:2 (kon.) | Kolín – Kadaň 2:3 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Prostějov 2:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
SK Trhači Kadaň
Sobota 10.10.2020, 17:00 • Zimní stadion Kolín • Chance liga • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Všechen profesionální i amaterský sport čeká od pondělí na 14 dní nařízená pauza. Ještě tento víkend je možné sehrát naplánované zápasy. I jeden zápas je naplánovaný na tuto sobotu v Kolíně, přijedou totiž Trhači z Kadaně k sehrání 10. kola Chance Ligy.

Vzájemné přátelské zápasy:
    Kadaň-Kolín 3:4 (Kubišta, Svoboda, Kottek – Stehlik, Blaha, Krejčík, Zumr)
    Kolín-Kadaň 3:2 (Hasil, Krejčík, Blaha – Homer, Morong)

Poslední zápasy obou týmů:

8.kolo SK Trhači Kadaň – HC Benátky nad Jizerou  4:3sn  (2:0, 1:1. 0:2 – 1:0)
    Branky a nahrávky: 6. Kottek (J. Svoboda, M. Svoboda), 9. Chlouba (Trefný), 39. Trefný (Kottek, Chlouba), rozh. náj. Chlouba

Soupiska Kadaně: Hanuljak – Kottek, Trefný, Havel, Seemann, Havlín, T. Běhula – M. Svoboda, J. Svoboda, Chlouba – Achmeťanov, Sursov, Koblížek – Z. Zabloudil, Jakub Veselý, Morong – Bucek.

6.kolo Benátky – Kolín 5:4 (2:2, 1:2, 2:0)
    Branky a nahrávky: 12. Husa (Jankovský, Kukla), 15. Král (Šafránek), 36. Šafránek (Husa, Jankovský), 40. Stehlík (Šafránek, Husa)

Soupiska Kolína: Sejpal – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pýcha, Barták – Jankovský, Šafránek, Král – Krejčík, Zumr, Stehlík – Síla, Štohanzl, Petržilka – Kozák, Semirád, Němec.

Zápas začíná v 17:00 hodin.

00:01

00:39
    Kozlové zamkli hosty v prvních třetinách, ale ani jedním pokusem nedostali puk do kadaňské klece.

01:48
    Lukáš Krejčík zavezl puk znovu k Běhulovi, a přihrál na najetého Jana Stehlíka, kterému se nepodařilo překonat Běhulův beton.

02:37
    Tomáš Běhula od modré vystřelil na Sejpala. Jeden obránce puk tečoval do ochranné sítě a hra je přerušena.

03:26
    Další pokus z kadaňské hole Sejpal zavřel mezi své betony. Hra znovu přešena.

04:27
    Na druhé straně Lukáš Krejčík udeřil do betonů Běhuly, ale puk přes ně opět neprošel.

05:28
    Ofsajd Trhačů.

06:36
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jiří Kulich – 2 min., vysoká hůl).

06:41
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

06:58
    Jan Stehlík od modré tvrdě vystřelil, trefil pouze holení chránič bránícího Trhače. Hra pokračuje 5 na 3 v útočném pásmu Kozlů.

07:19
    Trhači vybojovali odražený kotouč a vyhazují ho přes celé hřiště.

08:27
    Blahy pokus golfákem, byl zastaven lapačkou Běhuly.

08:35
    Hosté znovu vyhazjí a moc času kolínské přesilovky nezbývá.

08:41

09:41
    V tuhle chvíli jsou kolínští stále aktivnějším týmem.

10:23
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Marek Němec – 2 min., držení).

11:20
    Posunutá branka Kozlů, hra přerušena. Poté bude pokračovat minutu a tři vteřiny přesilovka hostů.

12:23

12:39
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Havlín – 2 min., podrážení).

14:01
    Postavení útočícího hráče v brankovišti. Hra přerušena.

14:39

16:21
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Miroslav Kukla – 2 min., držení).

16:46
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Koblížek – 2 min., hákování).

17:09
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Muška – 2 min., sekání).

17:29
    Kozlové vyhazují kotouč ze své třetiny.

18:46

19:09

19:13
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají ve vedení Matěj Morong nahodil kotouč před golmana a ZDENĚK ZABLOUDIL ho dorazil do branky. Stav utkání 0:1. Asistence: Matěj Morong, David Homer.
    19:13 Zdeněk ZABLOUDIL - 0:1

20:00

20:01

20:38
    Kozlové právě vstřelili branku!
    V začátku druhé třetiny domácí vyrovnávají stav dnešního utkání! VÁCLAV JANKOVSKÝ si našel volné místo v kadaňské brance a vyrovnává skóre dnešního zápasu 1:1. Asistence Zdeněk Král, Miroslav Kukla.
    20:38 Václav JANKOVSKÝ - 1:1

22:00
    Ofsajd Kozlů.

22:35
    Na druhé straně hosté krouží kolem Sejpalovy branky.

22:45
    Hra přerušena, Sejpal zachytil puk pod svou lapačku.

24:28
    Prázdným kolínským stadionem se rozvonila tyč kadaňské klece.

25:42
    V kolínské akci 2 na 1 Zumr trefuje znovu tyč.

25:46
    Hosté z rychlého protiútoku se radují z druhé branky a jsou znovu ve vedení! Autorem této branky je znovu ZDENĚK ZABLOUDIL. Stav utkání 1:2. Asistence: Artem Sursov
    25:46 Zdeněk ZABLOUDIL - 1:2

26:48
    Králův tvrdě vystřelený puk rozduněl betony Běhuly. Hra pokračuje bez přerušení.

28:52
    Posunutá branka domácích hra přerušena.

29:55
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zdeněk Král – 2 min., vysoká hůl).

35:23
    Zakázané uvolnění Kadaně.

36:15
    MIROSLAV KUKLA vyrovnává skóre těsně před koncem druhé třetiny! Stav utkání 2:2. Asistence: Václav Jankovský, David Šafránek
    36:15 Miroslav KUKLA - 2:2

40:00

40:01

40:28
    Kadaňští hokejisté vyzkoušeli hned v úvodu třetí periody pozornost Martina Sejpala, ten kotouč zalehl.

43:01

44:37
    Povedená akce Sursova pouze rozduněla betony Sejpala.

47:40
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Martin Štohanzl – 2 min., podrážení).

49:40

51:40
    Zakázané uvolnění Kozlů.

53:08
    Hosté využili chybu v kolínské rozehře a opět se dostávají do vedení. Autorem třetí branky je MARCEL KOTTEK. Stav utkání 2:3. Asistence: Arslan Achmeťjanov.
    53:08 Marcel KOTTEK - 2:3

53:29
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Havlín – 2 min., hákování).